Anthony Johnson chce walczyć jeszcze trzy lata i odejść na emeryturę

Esther Lin, MMAFighting.com
Esther Lin, MMAFighting.com

Mimo jeszcze młodego wieku, 31-letni zawodnik wagi półciężkiej Anthony Johnson stwierdził, że daje sobie jeszcze trzy lata zanim zakończy karierę.

Przed byłym pretendentem do tytułu wagi półciężkiej jest perspektywa kolejnej walki o pas o ile wygra pojedynek z Ryanem Baderem. „Rumble” już teraz myśli o odejściu ze sportu.

„Planuję odejść na emeryturę w ciągu najbliższych trzech lat.”

Dzięki zwycięstwu w eliminatorze do tytułu z Ryanem Baderem na UFC on FOX 18, Johnson znów będzie mógł zawalczyć o pas, tak jak osiem miesięcy temu, kiedy walczył o zwakowany pas z Danielem Cormierem.

Teraz, kiedy do gry powraca były mistrz wagi półciężkiej Jon Jones, który najprawdopodobniej spotka się z Danielem Cormierem, Johnson może poczekać na swoją kolejną okazję. Anthony dodaje jednak, że nie będzie czekał na tyle długo i przedłużał czasu w tym sporcie jeśli jego czas nadejdzie.

„Chcę żyć bez martwienia się o to, że dostanę po głowie, wstawaniu codziennie rano i traceniu wagi i te wszystkie szaleństwa. Kocham ten sport i go szanuję, ale chcę też móc cieszyć się rodziną i życiem bez wstawania codziennie rano mając ponad sobą jakiegoś innego faceta.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *