Anthony Pettis: „Przed walką z Rafaelem dos Anjos obrałem zły sposób myślenia, teraz będzie inaczej”

hardmagnum.com
hardmagnum.com

Były mistrz wagi lekkiej UFC Anthony Pettis (18-3) zmierzy się dziś z Eddie Alvarezem (26-4) i twierdzi, że jego sposób myślenia jest teraz inny.

Pettis twierdzi, że do porażki z Rafaelem dos Anjos i utraty tytułu wagi lekkiej przyczyniło się jego nastawienie i sposób myślenia.

„Mój sposób myślenia był zły. Myślałem o RDA już jak o przeszłości podobnie jak o całym 2015 roku zanim się jeszcze zaczął. Myślałem w ten sposób: „Będę walczył z RDA, będę walczył w marcu, czerwcu, lipcu – pójdę z nimi wszystkimi po kolei.” Straciłem cel, faceta, który był przede mną i który był zabójcą. Rezultat to potwierdził. Teraz nareszcie wróciłem i to jest mój czas. Jestem ponownie głodny, zmotywowany i chcę tego bardziej niż ktokolwiek inny.”

Anthony Pettis ma za sobą w UFC pięć wygranych walk przerwanych tą jedną porażką z Rafaelem dos Anjos, a tej nocy zmierzy się z groźnym i doświadczonym Eddie Alvarezem na UFC Fight Night 81.

6 thoughts on “Anthony Pettis: „Przed walką z Rafaelem dos Anjos obrałem zły sposób myślenia, teraz będzie inaczej”

  1. Alvarez nie powinien być problemem. Co do walki z RDA, Showtime początkowo tłumaczył, że miał w głowie przegraną walkę swojego brata Sergio, który walczył na tej samej gali, przez co nie mógł skupić się na swojej walce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *