Andre Fili vs. Dennis Bermudez dodane do rozpiski UFC on FOX 27 w Charlotte

MMAjunkie.com

Starcie piórkowych, kolejną walką, która odbędzie się w amerykańskim Charlotte.

Pojedynek pomiędzy Andre Filim (17-5) oraz Dennisem Bermudezem (16-7) został kolejnym zestawieniem, które zobaczymy 27 stycznia podczas gali UFC on FOX 27 w Charlotte. W walce wieczoru odbędzie się rewanż pomiędzy Ronaldo „Jacare” Souzą (24-5, 1NC) oraz Derekiem Brunsonem (18-5).

Andre Fili powraca do Oktagonu po zwycięstwie nad Artemem Lobovem, którego pokonał podczas gali w Gdańsku. Od początku zatrudnienia w UFC, zawodnik Team Alpha Male przeplata zwycięstwa z porażkami. Jego bilans w amerykańskiej organizacji, to 5 zwycięstw oraz 4 porażki.

Dennis Bermudez to bardzo doświadczony zawodnik, który stoczył w UFC 14 pojedynków. Jego bilans w organizacji Dany White’a, to 9 zwycięstw i 5 porażek. W 2017 roku walczył dwukrotnie, obie walki przegrywając. Najpierw okazał się gorszy od Chan Sung Junga a następnie uległ Darrenowi Elkinsowi. Był również finalistą programu TUF: Team Bisping vs. Team Miller. W swojej karierze pokonał m.in. Maxa Hollowaya, który jest obecnie mistrzem UFC w kategorii piórkowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *