Anderson Silva zniszczy Sonnena ?

Anderson Silva jest niezwykle zmotywowany do rewanżowego starcia z Chaelem Sonnenem. Dawno też nikt tak nie podpadł Brazylijczykowi, tak jak jego przyszły rywal. Podczas pierwszego ich starcia dominował Amerykanin, jednak ostatecznie to „Pająk” postawił kropkę nad i, poddając swojego przeciwnika w piątej ostatniej rundzie. Czy nieco gorszy występ Brazylijczyka był spowodowany wyłącznie kontuzją, czy może to Chael Sonnen okazał się być tak wymagającym rywalem ? W środku wypowiedź Andersona, co zamierza zrobić ze swoim rywalem.

Anderson Silva

Zamierzam zniszczyć jego twarz, wybić mu wszystkie zęby i zbić go tak, jak powinni to zrobić jego rodzicie.

Czy Anderson Silva da nauczkę swojemu rywalowi dowiemy się 7 lipca w Las Vegas.

7 thoughts on “Anderson Silva zniszczy Sonnena ?

  1. ja jestem za Sonnenem! nie lubie żadnego z nich.. Obaj sa siebie warci… Sonnen gada za duzo, a Silva lubi poniżać przeciwnikow..i o ile takie 'pajacowanie’ podoba mi sie np. u Diaza o tyle u Silvy juz nie.. ogolnie wolalbym jakby przegrał, troche ciekawiej by sie zrobiło..

  2. Coś CI się pomieszało. Spiderowi znacznie bliżej do GSP niż Diaza jeśli chodzi o charakter, stosunek do przeciwnika i sposób promowania walki. To chyba pierwszy raz w UFC kiedy tak ostro wypowiada się o rywalu, zresztą Sonnen sobie zasłużył. Mam nadzieję, że Chael długo zapamięta tą walkę.

    Jeżeli Silva będzie w stanie obronić sprowadzenia to ja to widzę tak: pierwsze 2 rundy ze 100 lowkicków, a gdy Sonnen już będzie ledwo stał to zacznie się kiereszowanie twarzy.

    Pewnie Spider nigdy się do tego nie przyzna, ale w pierwszej walce mocno zlekceważył przeciwnika (m.in. walczył z niezaleczoną kontuzją) i dostał solidną nauczkę. Teraz wyjdzie zdrowy, przygotowany, a przede wszystkim mocno zmotywowany. Dla niego to też bardzo ważna walka, jedyny rywal który jeszcze może być dla niego wyzwaniem w tej dywizji to chyba Lombard, ogólnie daje mu po tej walce max 3 obrony, więc ma sporą szansę stać się pierwszym mistrzem UFC który zwakuje pas odchodząc na emeryturę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *