Fabricio Werdum oczekuje jeszcze jednej walki przed walką z JDS

„Jestem bliski walki o pas. Jeśli UFC będzie chciało takiej walki już, to oczywiście jestem gotów, ale myślę, że jeszcze z raz będę musiał zawalczyć, może na UFC 152? Jeśli wygram, to pewnie będę walczyć z mistrzem w Brazylii. Odpocznę sobie przez tydzień, a potem wracam do treningów. No i czekam na decyzję UFC.”

Fabricio Werdum jest gotowy na swoją w sumie drugą walkę o pas mistrzowski, z obecnym mistrzem wagi ciężkiej UFC Juniorem dos Santos. W swojej ostatniej walce „Vai Cavalo” pokonał Mike’a Russow na UFC 147. Zwycięstwo dało Werdumowi drugą wygraną z rzędu w ładnym stylu. Aktualnie w rankingu wagi ciężkiej jest piąty, ale ranking uwzględnia też chociażby Overeema, więc może nadeszła jego kolej na rewanż z „Cigano”.

(mmamania.com)

9 thoughts on “Fabricio Werdum oczekuje jeszcze jednej walki przed walką z JDS

  1. Werdum jest bez szans z JDS. Walka z Alim pokazała, że Fabricio nie potrafi obalać, a JDS tak jak i Overeem nie będą sami pchali się do parteru. Różnica jednak będzie bo w stójce to JDS > Overeem i Werdum zaliczy ostrą zwałę. Tak jak poprzednio. 😀

  2. rewanż z Overeemem,bo jak dla mnie to powinien albo wygrać Werdum albo powinna być 4 runda,bo walka nie różniła się zbytnio niz w 2006r,jak tylko to ze Reem był cięższy i silniejszy,a obalił go parę razy.Obijał w stójce Reema.Ale w rewanżu z JDS bd uwazał by nie dać sie znokautować.Nawet jeśli KO bd,to nie w 1 rundzie,tylko nieco później.Z Reemem Werdum nie zawalczy bo ten jest zawieszony.Ale może to być Mir albo Cain.Ale myślę że z Mirem miałby większe szanse.Chciał z nim kiedyś walczyć,a nigdy nie wypaliło.Więc niech JDS pokona w rewanżu Caina,Werdum w międzyczasie Mira,dojdzie do walki Werdum vs JDS 2,JDS niech wygra a potem JDS vs Overkox.JDS na pewno wygra

  3. Jak juz tak mieszacie to ogladnijcie jds vs nelson i werdum vs nelson.
    Werdum czuje sie komfortowo w stojce bo wie ze jak gra przeniesie sie na ziemie to moze latwo poddac. Dlatego nelson dostal taki lomot w stojce a parter ma tez niezly. w walce z jds stawiam na werduma.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *