Anderson Silva trenuje z Stevenem Seagalem

Wachlarz technik Andersona Silvy jest niezwykle szeroki, jednak aktualny mistrz w swojej kategorii nie zamierza na tym poprzestać. W przygotowaniach do walki z Chaelem Sonnen’em pomaga mu Steven Seagal, który posiada 7 dan w aikido. Gwiazda filmów akcji, pomimo tego, że ma już prawie 60 lat całkiem nieźle się prezentuje. Ciekawe tylko, czy Brazylijczyk wykorzysta nabyte umiejętności w nadchodzącej walce, która odbędzie się 7 sierpnia na gali UFC 117.

10 thoughts on “Anderson Silva trenuje z Stevenem Seagalem

  1. Pająk jaka chudzina.
    Hahahah Seagal > Silva anyday!

    „Punch fast” dziadek Seagal dobry refleks. 😀

    Dobrze, że Silva uczy się różnych rzeczy, poszerza wachlarz możliwości i nie popada w rutyne. W życiu trzeba próbować wszystkiego, nawet jeśli to aikido. 😀

  2. Sonnen jest jaki jest, ale w tej walce szczerze życzę mu sukcesu. Mam już serdecznie dość pana AS. Chętnie bym zobaczył jego walkę z Shogunem w LHW lub z St. Pierrem w catchweight, mało to możliwe, ale pomarzyć zawsze można.

  3. Bachraty miszcz !!! jeszcze dejcie tam van dama i lundgryna ( o czaku nie wspomna, bo przez dowcipy na jego tymat szacun, że jeszcze sepuku nie popełinił) proponuja UFCH nowo organizacja (H to Holyłód) Walki ciul.te ale kesz ołrajt !!! Dasfidanja !!! …….. tak dla kumatych :)))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *