Alistair Overeem nie chce walczyć na UFC 191, woli poczekać na Juniora dos Santosa

Alistair Overeem

Alistair Overeem tak bardzo chce walczyć z Juniorem dos Santosem, że decyduje się odpuścić start na UFC 191.

Informację o tym, że Overeem woli poczekać na byłego mistrza niż walczyć na UFC 191 we wrześniu podano w programie UFC Tonight. Najwyraźniej rozmowy o walce Overeema na wrześniowej gali zostały przerwane i Holender zdecydował, że poczeka sobie na walkę, której pragnie.

Junior dos Santos leczy obecnie swoje kolano oraz nos po operacji i jego powrót spodziewany jest pod koniec roku więc Alistair będzie musiał jeszcze trochę poczekać.

Jaka opcja byłaby lepsza Waszym zdaniem, walka na UFC 191, czy czekanie na powrót JDS’a? Łatwo się domyślić, że wygrana z „Cigano” da Overeemowi szansę na walkę o tytuł.

6 thoughts on “Alistair Overeem nie chce walczyć na UFC 191, woli poczekać na Juniora dos Santosa

  1. A ja sie nie dziwie zwyciestwo w obecnej formie AS nic mu nie da a nie daj bóg by w niej przegrał bo to tez trzeba brac pod uwage to jest waga ciezka , mnie nie dziwi ze chce konkretnie sie przygotowac na Juniora , teraz juz mozna byc pewnym ze czekamy tylko az jds sie wyleczy i dojdzie do tej walki czekam na nią bo zapowiada sie bardzo bardzo ciekawie 😀

  2. Walka z Juniorem jest chyba najciekawsza, wiec mogę poczekać. Rewanż z Bigfootem mnie nie interesuje, bo jak widac Silva jak odstawil specyfiku spadl z formą i to drastycznie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.