Alistair Overeem chce walczyć z Fedorem w kwietniu 2010

„Zapiszcie to sobie: Alistair Overeem chce walczyć z Fedorem w kwietniu 2010. Zapiszcie. Miejsce mnie nie interesuje. Może być DREAM, może być Strikeforce. Wszystko mi jedno – raczej DREAM, ale Strikeforce też jest OK.”

– mistrz Strikeforce wagi ciężkiej Alistair Overeem wyzywa na pojedynek prawdopodobnie najlepszego zawodnika wagi ciężkiej na świecie – Fedora Emelianenko, po swoim zwycięstwie nad Jamesem Thompsonem na DREAM 12. „The Demolition Man” nie przegrał walki od blisko 2 lat – od czasu, gdy pokonał Paula Buentello. Jedyny problem w tym, że od tego czasu nie bronił swojego pasa. Czy w 2010 wróci w końcu do USA, żeby wreszcie obronić tytuł, czy dalej będzie się obijać poza Stanami?

W środku video z jego ostatniej walki.

[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=7wa-RAA7LQ8]

8 thoughts on “Alistair Overeem chce walczyć z Fedorem w kwietniu 2010

  1. Alistair chyba świeci w ciemności od tego koksu który w siebie władował. W Pride dostawał ostre wciry a tu proszę, wielki mistrz i Fedora wyzywa. Do Fedora długa kolejka się ustawia, codziennie tu piszecie o kolejnym challengerze.

  2. „Może być DREAM, może być Strikeforce. Wszystko mi jedno – raczej DREAM, ale Strikeforce też jest OK.”

    Raczej Dream bo na Strikeforce nie złapią mnie na koksie a jak będe na glebie to spierdziele za liny i sędzia da mi odetchnąć ale Strikeforce też jest OK 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.