Scorecard walki Machida vs. Shogun

Mamy więc oficjalne informacje na temat poszczególnych rund wygranych przez zawodników. Czy punktacja jest słuszna? To pozostanie tylko i wyłącznie w kwestii zdania wyszkolonych sędziów, my możemy tylko spekulować.

Przypomnijmy: Machida pokonał Shoguna jednogłośną decyzją (co widać na zdjęciu), ale większość osób, które widziały walkę – w tym Dana White – uważa, że to Mauricio Rua powinien być teraz mistrzem wagi półciężkiej. Rewanż odbędzie się najprawdopodobniej w pierwszym kwartale przyszłego roku.

6 thoughts on “Scorecard walki Machida vs. Shogun

  1. Emocje trochę opadły i można na chłodno o tym gadać. Ale nie trawię argumentu „sędziowie to profesjonaliści i oni wiedzą lepiej” – jeżeli arbitrzy różnie oceniają tę samą rundę, jeden twierdzi że wygrał ją Shogun, inny że Machida – świadczy to tylko o tym że znają się i widzą mniej więcej tak jak my.

  2. Nie no masakra! Shogun został okradziony ze zwycięstwa przez sędziów! Bardzo lubię Lyoto oraz jego styl ale tę walkę przegrał z kretesem!!! Ludzie, rozbój w biały dzień. Tych sędziów to bym po prostu !@#$%. Czy oni oglądali inną walkę, czy może mieli ze cztery promile we krwi i nie potrafili odróżnić zawodników. Jak tak mają wyglądać werdykty to po !@#$ oglądać walkę jak i tak o wszystkim zdecydują niewidomi sędziowie. Koszmar!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *