Dana White: Lyoto Machida vs Mauricio „Shogun” 2 – „najszybciej jak się da”

Do długiej listy niezadowolonych fanów mma, którzy uważają, że Mauricio „Shogun” Rua wygrał z niepokonanym mistrzem wagi półciężkiej Lyoto Machida na UFC 104, można dodać prezesa UFC, Danę White.

Problemem jest to, że niestety „Shogun” nie wygrał, a wszyscy trzej sędziowie – Nelson Hamilton, Cecil Peoples i Marcos Rosales – punktowali 48-47 dla „Dragon”.

„Myślałem, że Shogun wygrał” – powiedział White na konferencji prasowej po gali. White chce zorganizować rewanż „najszybciej jak się da”. Nie wiadomo, kiedy dokładnie odbędzie się Machida-Shogun 2, bo jeszcze nie opadły emocje po tej kontrowersyjnej decyzji. Poza tym, Machida przyznał, że bardzo boli go noga po przyjęciu kilku mocnych kopnięć rywala.

Wygląda na to, że jednak trochę poczekamy na ten rewanż.

3 thoughts on “Dana White: Lyoto Machida vs Mauricio „Shogun” 2 – „najszybciej jak się da”

  1. Je*bac tych sedziow ! To będzie dokładnie tak samo jak z walką Bustamante vs Liddel czy Belfort vs Liddel gdzie ci ci pierwsi zwycięzyli, ale przyznano zwyciestwo Chuckowi. I kto teraz o tym pamięta ? Ta walka rozejdzie sie po kosciach, Machida dalej bedzie mistrzem a o Mauricio będzie sie mówiło, że gdzies kiedys dał dobrą walke z Lyoto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *