5 powodów, dla których warto zobaczyć galę UFC Fight Night 118: Cowboy vs. Till na żywo

Jeśli są jeszcze osoby, które zastanawiają się, czy obejrzeć październikową galę Ultimate Fighting Championship w Gdańsku, to proponujemy zapoznać się z pięcioma powodami, dla których warto zobaczyć to wydarzenie.

UFC FIGHT NIGHT 118: Cowboy vs. Till z udziałem takich zawodników, jak Donald Cerrone, Darren Till, Karolina Kowalkiewicz czy Jan Błachowicz, odbędzie się już 21 października w Ergo Arenie. Sprawdź, dlaczego warto obejrzeć oczekiwaną przez kibiców mieszanych sztuk walki galę!

  1. NIESAMOWITA WALKA WIECZORU

Organizacja UFC zestawiając pojedynek Donalda Cerrone (32-9-1) z Darrenem Tillem (15-0-1) pokazała, że polski rynek jest dla niej bardzo ważny. Starcie doświadczenia z młodością, w którym jeden będzie chciał pokazać swoją klasę i miejsce w czołówce kategorii półśredniej, natomiast drugi za wszelką cenę spróbuje pokonać legendę i sprawić, aby jego nazwisko przez kolejne miesiące było głośno wymieniane.

  1. CZOŁÓWKA POLSKICH ZAWODNIKÓW

Karta UFC FIGHT NIGHT 118: Cowboy vs. Till obfitować będzie w polskie nazwiska. Kibice zobaczą sześciu zawodników reprezentujących biało-czerwone barwy, którzy w swoich kategoriach wagowych uważani są za jednych z najlepszych – Damian Stasiak (10-4), najlepszy polski fighter dywizji koguciej wejdzie do Oktagonu po raz piąty; Oskar Piechota (9-0-1), jeden z najlepszych średnich w Polsce zadebiutuje pod szyldem UFC; Adam Wieczorek (8-1), obiecujący zawodnik dywizji królewskiej również po raz pierwszy stanie w Oktagonie; Marcin Held (22-7) to jeden z najlepszych fighterów kategorii lekkiej w Polsce, a wciąż bardzo młody, którego czeka ogromna kariera; Jan Błachowicz (19-7) od momentu debiutu w UFC to wciąż czołowy zawodnik dywizji półciężkiej; Karolina Kowalkiewicz (10-2) to trzecia,  po Joannie Jędrzejczyk, zawodnika kategorii słomkowej w Polsce.

  1. JEDNA Z NAJWIĘKSZYCH HAL W POLSCE WYPRZEDANA NIEMAL W CAŁOŚCI

Polska jest głodna MMA na najwyższym poziomie i organizacji UFC. Pokazuje to sprzedaż biletów na październikowe wydarzenie. Na 18 dni przed galą dostępnych było zaledwie kilkadziesiąt pojedynczych wejściówek, co oznacza że Ergo Areny zostanie wypełniona w stu procentach 21 października!

  1. GWARANCJA EFEKTOWNYCH SKOŃCZEŃ

Tak naprawdę większość zawodników występujacych 21 Października uwielbia efektowne i szybkie skończenia. Donald Cerrone przez wszystkich kojarzony jest z niesamowitych akcji, a Oskar Piechota w ostatnich starciach pokazał, jak mocnym uderzeniem dysponuje. To zaledwie dwóch fighterów z całej karty, która zapowiada się niesamowicie, gwarantując efektowne nokauty i poddania.

  1. DRUGA GALA UFC W POLSCE

Pierwsze wydarzenia Ultimate Fighting Championship w Polsce odbyło się 11 kwietnia 2015 roku w krakowskiej Tauron Arenie. Od tamtej pory kibice wyczekiwali kolejnej gali. Dzięki tak pasjonującym fanom i silnym talentom była to łatwa decyzja by powrócić do Polski z kolejną galą. Ta odbędzie się dwa i pół roku po pierwszym wydarzeniu, dokładnie 21 października 2017 roku w trójmiejskiej Ergo Arenie. Ogłaszanie kolejnych pojedynków w październikowej karcie walk sprawiały, że oczekiwania fanów mieszanych sztuk rosły coraz bardziej. UFC FIGHT NIGHT 118: Cowboy vs. Till już za 18 dni, jeśli nie macie jeszcze biletów możecie je nabyć na www.eventim.pl/ufc .

UFC FIGHT NIGHT®: COWBOY vs. TILL

Kolejność walk:

Pojedynek w kategorii piórkowej
Felipe Arantes  vs Josh Emmett

Pojedynek w kategorii koguciej 
Lina Lansberg vs Aspen Ladd

Pojedynek w kategorii półśredniej
Jim Wallhead vs Warlley Alves

Pojedynek w kategorii piórkowej
Artem Lobov vs. Andre Fili

Pojedynek w kategorii średniej
Trevor Smith vs Ramazan Emeev

Pojedynek w kategorii koguciej
Damian Stasiak vs Brian Kelleher

Pojedynek w kategorii ciężkiej
Anthony Hamilton vs Adam Wieczorek

Pojedynek w kategorii lekkiej
Marcin Held vs. TBA

Karta Główna

Pojedynek w kategorii średniej
Oskar Piechota  vs Jonathan Wilson

Pojedynek w kategorii półciężkiej
Jan Błachowicz vs Devin Clark

Druga walk wieczoru

Pojedynek w kategorii słomkowej
Karolina Kowalkiewicz vs. Jodie Esquibel

Walk wieczoru

Pojedynek w kategorii półśredniej
Donald Cerrone vs. Darren Till

Bilety na galę UFC FIGHT NIGHT 118: COWBOY vs. TILL są już w sprzedaży za pośrednictwem www.eventim.pl/ufc w przedziale cenowym 89PLN, 129PLN, 169PLN, 269PLN, 309PLN, 349PLN, 399PLN, 499PLN, 669PLN, 899PLN oraz 1199PLN.

Aby otrzymać dodatkowe informacje wejdź na UFC.com lub obserwuj profil @UFCEurope na Twitterze.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *