Anthony Johnson uchwycony w Las Vegas noszący się w wadze 250 funtów

Anthony Johnson ponownie został gorącym nazwiskiem od czasu kiedy w tym tygodniu jego menadżer Ali Abdelaziz ogłosił, że rozważany jest powrót Rumble’a do Oktagonu w wadze ciężkiej.

Reporter MMAFighting.com Ariel Helwani spotkał w Las Vegas Anthony’ego Johnsona, który chyba faktycznie myśli o przejściu do wagi ciężkiej, ponieważ powiedział Arielowi, że waży aktualnie 250 funtów (113,4 kg).

„Widziałem właśnie Anthony’ego Johnsona. Powiedział, że waży 250 funtów. Wygląda na zadowolonego i zdrowego. Powiedział, że spotkał się w tym tygodniu z szefostwem UFC. Nie ma jeszcze nic dogadanego w kwestii jego powrotu. Jeśli miałby wrócić, to powiedział, że tylko w wadze ciężkiej. Nigdy więcej 205 funtów. Jest też poza systemem testowym USADA, więc będzie musiał przejść półroczny okres testowy.”

6 thoughts on “Anthony Johnson uchwycony w Las Vegas noszący się w wadze 250 funtów

  1. A może Anthonemu o to właśnie chodziło mówiąc że idzie na emeryturę , dzięki temu przez ten okres mógł być na szprycy poza USADA , nabrał masy i comeback do ciężkiej . Gdyby cały czas był w MHW to by nie mógłby być na soku . Wcześniej mówił o ryzyku zdrowotnym w mma a teraz jak chce iść do ciężkiej gdzie jeszcze większe bomby lecą na głowę to o zdrowiu już nie mówi .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.