Tag Archive | "kickboxing"

RIZIN 17

RIZIN 17

Data: 28.07.2019
Miejsce: Saitama Super Arena, Tokio – Japonia

Walka wieczoru
70 kg: Yusuke Yachi vs. Mikuru Asakura

Co-main event
61 kg: Shintaro Ishiwatari vs. Ulka Sasaki

61 kg: Yuki Motoya vs. Hiromasa Ogikubo
93 kg: Ivan Shtyrkov vs. Hoon Kim
62 kg: Taiga vs. Hikaru Machida (Kickboxing)

71 kg: Satoru Kitaoka vs. Johnny Case
71 kg: Tatsuya Kawajiri vs. Ali AbdulKhalikov
71 kg: Roberto Satoshi Souza vs. Mizuto Hirota
93 kg: Jake Heun vs. Vitaly Shemetov
49 kg: Seo Hee Ham vs. Tomo Maesawa
63 kg: King Reina vs. Stephanie Egger
67 kg: Daiki Watabe vs. Hideki (Kickboxing)

Posted in RozpiskiComments (0)

ONE Championship 98: Masters of Destiny – wyniki walk

Przedstawiamy wyniki walk gali ONE Championship 98: Masters of Destiny, która odbyła się w Kuala Lumpur w Malezji. Walką wieczoru był pojedynek ćwierćfinałowy turnieju Grand Prix wagi piórkowej między Giorgio Petrosyanem a Petchmorakotem Petchyindee Academy.

Karta główna

Walka wieczoru
Ćwierćfinał turnieju Grand Prix wagi piórkowej

–70.3 kg: Giorgio Petrosyan pokonał Petchmorakota Petchyindee Academy przez jednogłośną decyzję – Kickboxing

Co-main event
–56.7 kg: Michelle Nicolini pokonała Angelę Lee przez jednogłośną decyzję

–77.1 kg: Ev Ting pokonał Daichi Abe przez poddanie (duszednie zza pleców), runda 2, 4:44
–61.2 kg: Gurdarshan Mangat pokonał Abro Fernandesa przez jednogłośną decyzję
–52.2 kg: Jihin Radzuan pokonała Jomary Torres przez poddanie (duszenie trójkątne), runda 1, 3:07
–65.8 kg: Troy Worthen pokonał Chena Rui przez TKO (ciosy), runda 2, 3:29
–61.2 kg: Hiroki Akimoto pokonał Kenny’ego Tse przez jednogłośną decyzję — Kickboxing

Karta wstępna
–52.2 kg: Janet Todd pokonała Kai Ting Chuang przez większościową decyzję — Kickboxing
–77.1 kg: Dae Sung Park pokonał Kimihiro Eto przez TKO (ciosy), runda 2, 1:59
–61.2 kg: Aleksi Toivonen pokonał Akihiro Fujisawę przez poddanie (duszednie zza pleców), runda 1, 3:27
–65.8 kg: Mohammed Bin Mahmoud pokonał Saifula Mericana przez jednogłośną decyzję — Muay Thai
–56.7 kg: Adrian Mattheis pokonał Zhe Li przez TKO (ciosy), runda 2, 1:51
–52.2 kg: Bozhena Antoniyar pokonała Bi Nguyen przez niejednogłośną decyzję
–70.3 kg: Sorgraw pokonał George’a Mann’a przez niejednogłośną decyzję — Muay Thai
–61.2 kg: Josh Tonna pokonał Yoshihisa Morimoto przez jednogłośną decyzję — Kickboxing

Posted in Wyniki galComments (0)

Rico Verhoeven vs Badr Hari w rewanżu na GLORY: COLLISION 2

Organizacja GLORY ogłosiła datę długo oczekiwanego rewanżu pomiędzy Rico Verhoevenem (55-10, 16 KO) i Badrem Hari (106-13, 92 KO). Obydwaj zawodnicy zmierzą się w walce wieczoru gali GLORY: COLLISION 2, która odbędzie się 21 grudnia w GelreDome w Arnhem, w Holandii.

„To jest walka, której wszyscy chcieli. I zapamiętajcie moje słowa, zawsze kończę to, co zaczynam! Tym razem nie ma sensu uciekać”, powiedział Verhoeven, obiecując definitywne zakończenie rywalizacji.

Z kolei Hari ostrzegł Verhoevena, by w grudniu przygotował się na nowy poziom wyzwania.

„Wiem dokładnie, czego można się spodziewać po tej walce, ale on nie ma pojęcia, kto za nim podąża. Rico po raz pierwszy spotka się z Badrem Hari.”

Kiedy ci dwaj zawodnicy ponownie spotkają się w ringu w pięciorundowym pojedynku, miną prawie trzy lata ich pierwszej walki na gali GLORY: COLLISION, która odbyła się w grudniu 2016 roku. Była to wówczas jedna z największych walk w historii kickboxingu, a teraz dojdzie do bardzo oczekiwanego rewanżu.

W ich pierwszym starciu, rywalizacja była bardzo wyrównana aż do drugiej rundy, kiedy to kontuzja ręki uniemożliwiła Hari kontynuację walki i sprawiła, że Verhoeven został zwycięzcą przez techniczny nokaut (TKO).

Od tego czasu fani na całym świecie wyczekiwali pojedynku rewanżowego, ale oczekiwanie tylko zwiększyło apetyt.

„Miliony ludzi na całej planecie na to czekały. Jest to walka, której chcą fani, jest to walka, której chce Rico i jest to walka, której chce Badr. Jest to największa walka w historii tego sportu i GLORY udało się ją zestawić do końca 2019 roku,” powiedział Marshall Zelaznik, szef GLORY.

Więcej szczegółów dotyczących gali oraz kolejne walki karty GLORY: COLLISION 2 zostaną ogłoszone w najbliższych tygodniach.

Posted in K-1Comments (0)

FEN 25: The Best Of

15 czerwca w ostródzkim Amfiteatrze odbyła się gala FEN 25. Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z tego wydarzenia.

Posted in Polskie MMAComments (0)

Od lipca gale ONE Championship w TVP Sport

Fot. ONE Championship

Polscy fani MMA mają kolejny powód do świętowania i zasiadania przed telewizory oraz monitory komputerów, ponieważ TVP Sport ogłosiło, że od lipca będzie transmitowało gale największej azjatyckiej organizacji ONE Championship!

Organizacja ONE Championship założona w Singapurze w 2001 roku i zarządzana przez Satri Sityodtonga zestawia nie tylko pojedynki w formule MMA, ale również walki Muay Thai i Kickboxingu dlatego każdy znajdzie tam coś dla siebie.

ONE Championship z roku na rok staje się coraz większa i wchodzi na kolejne rynki stając solidnym konkurentem dla największych organizacji na świecie takich jak UFC i Bellator.

Pierwszą galą transmitowaną przez TVP Sport będzie ONE Championship 98: Masters of Destiny, która odbędzie się 12 lipca w malezyjskim Kuala Lumpur.

W walce wieczoru zobaczymy pojedynek w kickboxingu w ćwierćfinale turnieju Grand Prix wagi piórkowej w którym zmierzą się Giorgio Petrosyan i Petchmorakot Petchyindee Academy.

W pojedynku co-main event w wadze słomkowej zmierzą się mistrzyni wagi atomowej Angela Lee i Michelle Nicolini.

Druga gala, którą pokaże TVP Sport, to ONE Championship 100: Dawn of Heroes, która odbędzie się 2 sierpnia w Manili na Filipinach. W walce wieczoru o tytuł mistrza wagi muszej Muay Thai zmierzą się mistrz Jonathan Haggerty i gwiazda Muay Thai Rodtang Jitmuangnon. Na gali wystąpi również były mistrza wagi lekkiej ONE Championship Eduard Folayang, który zmierzy się z byłym mistrzem wgai lekkiej UFC Eddie Alvarezem. W półfinale turnieju Grand Prix wagi muszej, były 12-krotny mistrz wagi muszej UFC Demetrious Johnson zmierzy się z mistrzem DEEP Tatsumitsu Wada.

Posted in MMAComments (0)

GLORY 66: Paris – wyniki walk

Przedstawiamy wyniki walk gali GLORY 66, która odbędzie się w Zenith Paris, La Villette w Paryżu, a jej walką wieczoru będzie pojedynek o tytuł wagi półśredniej między mistrzem Cedriciem Doumbe a Alimem Nabievem.

GLORY 66: Paris

Data: 22.06.2019
Miejsce: Zenith Paris, La Villette, Paryż – Francja

Karta główna (godzina 21:00 UFC Fight Pass)

Walka o tytuł wagi półśredniej
-77 kg: Cédric Doumbé (c) pokonał Alima Nabiyeva przez KO (cios), runda 2, 2:48

Walka o tytuł wagi koguciej
-53 kg: Anissa Meksen pokonała Sofię Olofsson przez TKO (rozcięcie), runda 1, 2:06

-77 kg: Mohamed Mezouari pokonał Adama Hadfielda przez TKO (cios na tułów), runda 1, 1:35
-95 kg: Felipe Micheletti pokonał Luisa Tavaresa przez niejednogłośną decyzję (28-29, 29-28, 29-28, 29-28, 29-28)

SUPERFIGHT SERIES (godzina 19:00 UFC Fight Pass)

Walka o tytuł wagi półciężkiej
-95 kg: Artem Vakhitov pokonał Donegi Abena przez niejednogłośną decyzję (47-48, 49-46, 49-46, 48-47, 48-47)

-95 kg: Artur Gorlov pokonał Yegisha Yegoiana przez jednogłośną decyzję (30-27, 29-28, 29-28, 30-27, 29-28)
-70 kg: Stoyan Koprivlenski pokonał Mohammeda Jaraya przez TKO (rozcięcie), runda 3, 2:13
+95 kg: Antonio Plazibat pokonał Nordine Mahieddine przez jednogłośną decyzję (29-28 x5)
-65 kg: Aleksei Ulianov pokonał Masaya Kubo przez jednogłośną decyzję (30-26 x5)

Karta wstępna (godzina 17:30 YouTube GLORY)
-70 kg: Michael Palandre pokonał Vlada Tuinova przez niejednogłośną decyzję (28-29, 28-29, 29-28, 29-28, 29-28)
-85 kg: Matej Penaz pokonał Matthieu Ceva przez TKO (trzy nokdauny), runda 1, 1:46
-70 kg: Guerric Billet pokonał Williama Goldie-Galloway’a przez jednogłośną decyzję (30-26 x5)
-53 kg: Sarah Moussaddak pokonała Aurore Dos Santos przez jednogłośną decyzję (29-28, 29-28, 29-28, 30-27, 30-27)

Posted in Wyniki galComments (0)

GLORY 66: Paris

GLORY 66: Paris

Data: 22.06.2019
Miejsce: Zenith Paris, La Villette, Paryż – Francja

Karta główna

Walka o tytuł wagi półśredniej
-77 kg: Cedric Doumbe (c) vs. Alim Nabiev

Walka o tytuł wagi koguciej
-53 kg: Anissa Meksen vs. Sofia Olofsson

-77 kg: Mohamed Mezouari vs. Adam Hadfield
-95 kg: Felipe Micheletti vs. Luis Tavares

SUPERFIGHT SERIES

Walka o tytuł wagi półciężkiej
-95 kg: Artem Vakhitov vs. Donegi Abena

-95 kg: Artur Gorlov vs. Yegish Yegoian
-70 kg: Mohammed Jaraya vs. Stoyan Koprivlenski
+95 kg: Nordine Mahieddine vs. Antonio Plazibat
-65 kg: Aleksei Ulianov vs. Masaya Kubo

Karta wstępna
-70 kg: Michael Palandre vs. Vlad Tuinov
-85 kg: Matthieu Ceva vs. Matej Penaz
-70 kg: Guerric Billet vs. William Goldie-Galloway
-53 kg: Sarah Moussaddak vs. Aurore Dos Santos

Posted in RozpiskiComments (0)

ONE Championship 98: Masters of Destiny

ONE Championship 98: Masters of Destiny

Data: 12.07.2019
Miejsce: Axiata Arena, Kuala Lumpur – Malezja

Karta główna

Walka wieczoru
Ćwierćfinał turnieju Grand Prix wagi piórkowej

–70.3 kg: Giorgio Petrosyan vs. Petchmorakot Petchyindee Academy – Kickboxing

Co-main event
–56.7 kg: Angela Lee vs. Michelle Nicolini

–77.1 kg: Ev Ting vs. Daichi Abe
–61.2 kg: Abro Fernandes vs. Gary Mangat
–52.2 kg: Jihin Radzuan vs. Jomary Torres
–65.8 kg: Troy Worthen vs. Rui Chen
–61.2 kg: Hiroki Akimoto vs. Kenny Tse – Super Series Kickboxing

Karta wstępna
–52.2 kg: Kai Ting Chuang vs. Janet Todd – Super Series Kickboxing
–77.1 kg: Dae Sung Park vs. Kimihiro Eto
–61.2 kg: Aleksi Toivonen vs. Akihiro Fujisawa
–65.8 kg: Saiful Merican vs. Mohammed Bin Mahmoud – Super Series Muay Thai
–56.7 kg: Adrian Mattheis vs. Peng Shuai Liu
–52.2 kg: Bozhena Antoniyar vs. Bi Nguyen
–70.3 kg: Sorgraw Petchyindee Academy vs. George Mann – Super Series Muay Thai
–61.2 kg: Josh Tonna vs. Yoshihisa Morimoto – Super Series Kickboxing

Posted in RozpiskiComments (0)

FEN 26: Pierwsza zapowiedź gali

Federacja Fight Exclusiive Night zaprezentowała pierwszą zapowiedź gali FEN 26, która odbędzie się 12 października w hali Orbita we Wrocławiu.

Więcej o gali:

Posted in Polskie MMAComments (0)

FEN 26 we Wrocławiu 12 października

Gala FEN 26 odbędzie się 12 października w hali Orbita we Wrocławiu. Federacja tym samym po raz ósmy w swojej historii zawita do stolicy Dolnego Śląska.

Najjaśniejszym bohaterem gali FEN 26 będzie posiadacz dwóch pasów mistrzowskich, średniej i półśredniej, Andrzej Grzebyk (15-3, 8 KO, 3 SUB). Pogromca Thiago Vieiry i Kamila Gniadka w decydujących starciach po raz pierwszy stanie do obrony tytułu w kategorii do 84 kilogramów. Reprezentant Legion Team Tarnów do klatki FEN wróci po półrocznej przerwie.

Po raz pierwszy pasa mistrzowskiego w formule K-1 w kategorii do 77 kilogramów bronił będzie Dominik Zadora (23-7). Jego rywalem będzie weteran federacji FEN, Wojciech Wierzbicki (14-4). Były mistrz podczas styczniowej edycji w Lubinie w efektowny sposób rozprawił się z Pavlem Oboźnym, co zdecydowało o tym, że w październiku ponownie stanie przed szansą wejścia na tron w swojej dywizji.

We Wrocławiu szerokiej publiczności po raz pierwszy zademonstruje się również Michał Turyński. Zawodnik z Wrocławia jest kolejnym wzmocnieniem konsekwentnie budowanej kategorii ciężkiej w formule K-1. Ambicje Turyńskiego sięgają pasa mistrzowskiego FEN.

Informacja prasowa

Posted in Polskie MMAComments (0)

Fight Exclusive Night 25: Ostróda – wyniki walk

Przedstawiamy wyniki walk przed galą Fight Exclusive Night 25, która odbędzie się dzisiaj w Ostródzie. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek między Maciejem Jewtuszko a Vaso Bakocevicem, a w co-main evencie o tytuł wagi piórkowej zmierzą się Adrian Zieliński i Fabiano Silva.

Plan gali:

Pierwsza walka karty wstępnej: godzina 18:30. W skład karty wstępnej wchodzą 3 walki.
20:00 – ceremonia otwarcia gali
20:15 – pierwsza walka karty głównej

Transmisja telewizyjna:
Od 19:00 – Polsat Sport, Polsat Sport Fight
Od 20:00 – Super Polsat, Polsat Sport
Od 22:00 – Polsat, Polsat Sport

Walka wieczoru
70 kg, MMA: Vaso Bakocevic pokonał Maciej Jewtuszko przez TKO (kontuzja), runda 1

Karta główna

Walka o tytuł wagi piórkowej
66 kg, MMA: Adrian Zieliński pokonał Fabiano Silvę przez TKO (interwencja lekarza), runda 2, 5:00

93 kg, MMA: Adam Kowalski pokonał Rafała Kijańczuka przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 1
57 kg, MMA: Katarzyna Lubońska pokonała Izabelę Badurek niejednogłośną decyzją (2 x 29-28, 28-29)
84 kg, MMA: Krystian Bielski pokonał Tomasza Skrzypka przez TKO (kopnięcie na głowę), runda 2
93 kg, MMA: Wojciech Janusz pokonał Michała Gutowskiego przez KO (prawy sierpowy), runda 1
93 kg, MMA: Bartosz Leśko pokonał Kewina Wiwatowskiego przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 1
85 kg, K-1: Łukasz Radosz pokonał Przemysława Zygmuntowicza przez TKO, runda 2
70 kg, K-1: Bartłomiej Witkowski vs Pavel Kobyliatskyi

Posted in Polskie MMA, Wyniki galComments (0)

ONE Championship 97: Legendary Quest – wyniki walk

Przedstawiamy wyniki walk gali ONE Championship 97: Legendary Quest, która odbywa się w Szanghaju. Jej walką wieczoru jest pojedynek Muay Thai kobiet o tytuł wagi atomowej między mistrzynią Stamp Fairtex a Almą Juniku. W co-main evencie zmierzą się Yoshihiro Akiyama i Agilan Thani.

Karta główna

Walka o tytuł wagi atomowej
52,2 kg: Stamp Fairtex pokonała Almę Juniku przez jednogłośną decyzję – Muay Thai championship

Co-main event
83,9 kg: Agilan Thani pokonał Yoshihiro Akiyamę przez jednogłośną decyzję

65,8 kg: Zhang Chenglong pokonał Tylera Hardcastle przez KO, runda 1, 1:54 – ONE Super Series kickboxing
65,8 kg: Han Zi Hao pokonał Andrew Millera przez KO, runda 2, 2:36- ONE Super Series Muay Thai
70,3 kg: Koyomi Matsushima pokonał Kwona Won Il przez jednogłośną decyzję
65,8 kg: Zhang Chenglong vs. Tyler Hardcastle – ONE Super Series kickboxing
65,8 kg: Han Zi Hao vs. Andrew Miller – ONE Super Series Muay Thai
70,3 kg: Koyomi Matsushima vs. Kwon Won Il
102,1 kg: Tarik Khbabez pokonał Andersona Silvę przez jednogłośną decyzję – ONE Super Series Kickboxing
93 kg: Reinier De Ridder pokonał Gilberto Galvao przez TKO, runda 2, 0:57
65,8 kg: Rodlek PK. Saenchaimuaythaigym pokonał Liama Harrisona przez jednogłośną decyzję – ONE Super Series Muay Thai

Karta wstępna
catchweight 67 kg: Chen Lei pokonał Anthony’ego Engelen przez jednogłośną decyzję
93 kg: Fan Rong pokonał Sherifa Mohameda przez TKO, runda 2, 3:50
70,3 kg: Niu Kang Kang pokonał Erica Kelly’ego przez jednogłośną decyzję
77,1 kg: Yoon Chang Min pokonał Trestle Tan’a przez TKO, runda 1, 4:05
52,2 kg: Itsuki Hirata pokonała Angelie Sabanal przez poddanie (Americana), runda 1, 2:59
70,3 kg: Phoe Thaw pokonał Victorio Senduka przez KO, runda 1, 4:17

Posted in Wyniki galComments (0)

Fight Exclusive Night 25: Ostróda – wyniki ważenia

Przedstawiamy wyniki ważenia przed galą Fight Exclusive Night 25, która odbędzie się jutro 15 czerwca w Ostródzie. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek między Maciejem Jewtuszko a Vaso Bakocevicem, a w co-main evencie o tytuł wagi piórkowej zmierzą się Adrian Zieliński i Fabiano Silva.

Walka wieczoru
77,1 kg, MMA: Maciej Jewtuszko (77,6) vs Vaso Bakocevic (77,1)

Karta główna

Walka o tytuł wagi piórkowej
65,8 kg, MMA: Adrian Zieliński (65,8) vs Fabiano Silva (65,8)

93,0 kg, MMA: Rafał Kijańczuk (93,3) vs Adam Kowalski (93,3)
56,7 kg, MMA: Katarzyna Lubońska (56,0) vs Izabela Badurek (57,8)*
83,9 kg, MMA: Krystian Bielski (84,0) vs Tomasz Skrzypek (84,4)
93,0 kg, MMA: Wojciech Janusz (92,7) vs Michał Gutowski (92,5)
93,0 kg, MMA: Bartosz Leśko (92,3) vs Kewin Wiwatowski (93,3)
85,0 kg, K-1: Łukasz Radosz (85,3) vs Przemysław Zygmuntowicz (84,7)
70,0 kg, K-1: Bartłomiej Witkowski (70,3) vs Pavel Kobyliatskyi (70,5)

*Zawodniczka nie wypełniła limitu wagowego

W przypadku wszystkich walk stosuje się tolerancję 500 gramów. Wyjątek stanowi pojedynek Zieliński vs Silva, którego stawką jest pas mistrzowski w kategorii piórkowej. W walce tej nie ma tolerancji wagowej.

Ceremonia ważenia – piątek, 14.06, godzina 18:00
Miejsce: Molo w Ostródzie
Transmisja: Facebook FEN, realizacja – telewizja FighTime

Plan gali:

Pierwsza walka karty wstępnej: godzina 18:30. W skład karty wstępnej wchodzą 3 walki.
20:00 – ceremonia otwarcia gali
20:15 – pierwsza walka karty głównej

Transmisja telewizyjna:
Od 19:00 – Polsat Sport, Polsat Sport Fight
Od 20:00 – Super Polsat, Polsat Sport
Od 22:00 – Polsat, Polsat Sport

Informacja prasowa

Posted in Polskie MMAComments (0)

Fight Exclusive Night 25: Ostróda

Fight Exclusive Night 25: Ostróda

Data: 15.06.2019
Miejsce: Amfiteatr – Ostróda

Walka wieczoru
70 kg, MMA: Maciej Jewtuszko vs Vaso Bakocevic

Karta główna

Walka o tytuł wagi piórkowej
66 kg, MMA: Adrian Zieliński vs Fabiano Silva

93 kg, MMA: Rafał Kijańczuk vs Adam Kowalski
57 kg, MMA: Katarzyna Lubońska vs Izabela Badurek
84 kg, MMA: Krystian Bielski vs Tomasz Skrzypek
93 kg, MMA: Wojciech Janusz vs Michał Gutowski
93 kg, MMA: Bartosz Leśko vs Kewin Wiwatowski
85 kg, K-1: Łukasz Radosz vs Przemysław Zygmuntowicz
70 kg, K-1: Bartłomiej Witkowski vs Pavel Kobyliatskyi

Posted in RozpiskiComments (0)

ONE Championship 97: Legendary Quest

ONE Championship 97: Legendary Quest

Data: 15.06.2019
Miejsce: Baoshan Arena, Szanghaj – Chiny

Karta główna

Walka o tytuł wagi atomowej
52,2 kg: Stamp Fairtex (c) vs. Alma Juniku – Muay Thai World Championship

Co-main event
83,9 kg: Yoshihiro Akiyama vs. Agilan Thani

65,8 kg: Zhang Chenglong vs. Tyler Hardcastle – Super Series kickboxing
65,8 kg: Han Zi Hao vs. Andrew Miller – Super Series Muay Thai
70,3 kg: Koyomi Matsushima vs. Kwon Won Il
102,1 kg: Tarik Khbabez vs. Anderson Silva – Super Series kickboxing
93 kg: Reinier De Ridder vs. Gilberto Galvao
65,8 kg: Rodlek PK.Saenchaimuaythaigym vs. Liam Harrison – Super Series Muay Thai

Karta wstępna
catchweight 67 kg: Chen Lei vs. Anthony Engelen
93 kg: Fan Rong vs. Sherif Mohamed
70,3 kg: Niu Kang Kang vs. Eric Kelly
77,1 kg: Yoon Chang Min vs. Trestle Tan
52,2 kg: Itsuki Hirata vs. Angelie Sabanal
70,3 kg: Victorio Senduk vs. Phoe Thaw

Posted in RozpiskiComments (0)

RIZIN 16 – wyniki walk

Przedstawiamy wyniki walk gali RIZIN 16, która odbywa się w World Memorial Hall w Kobe w Japonii. Walką wieczoru jest pojedynek o tytuł mistrza wagi piórkowej ISKA między mistrzem Ahmedem Ferradji a Tenshinem Nasukawa.

Walka o tytuł mistrza wagi piórkowej ISKA
57,0 kg: Tenshin Nasukawa pokonał Ahmedaa Ferradji przez TKO (kolano na korpus), runda 2

Walka o tytuł wagi atomowej
49 kg: Ayaka Hamasaki pokonała Jinh Yu Frey przez jednogłośną decyzję

49 kg: Miyuu Yamamoto pokonała Kanna Asakura przez jednogłośną decyzję
120 kg: Jake Heun pokonał Roque Martineza przez nie jednogłośną decyzję
59 kg: Yusaku Nakamura pokonał Topnoi Tiger Muay Thai przez jednogłośną decyzję
71 kg: Tofiq Musayev pokonał Darona Cruickshanka przez jednogłośną decyzję
61 kg: Mamoru Uoi pokonał Kana Hyatta przez TKO (ciosy i soccer kicki), runda 3
61 kg: Erson Yamamoto pokonał Tima Eschtrutha przez KO (łokieć), runda 1
59 kg: Takaki Soya pokonał Namiki Kawaharę przez KO (cios), runda 1

Kickboxing
58, 5 kg: Ryuji Horio pokonał KUNITAKĘ przez jednogłośną decyzję
63 kg: Taiju Shiratori pokonał Hiroto Yamaguchi przez jednogłośną decyzję
60 kg: Kan Nakamura pokonał ITTO przez KO (head kick), runda 2
56 kg: Seiki Ueyama pokonał KENGO przez TKO (ciosy), runda 1
56 kg: YUYA pokonał Tanakę Yuki przez TKO (trzy knockdowny), runda 1

Posted in Wyniki galComments (0)

Dzisiaj polecamy


Najbliższa gala

UFC on ESPN 4: dos Anjos vs. Edwards

Data: 20.07.2019, AT&T Center, San Antonio, Teksas – USA

UFC 240: Holloway vs. Edgar

Data: 27.07.2019, Rogers Place, Edmonton, Alberta – Kanada

RIZIN 17

Data: 28.07.2019, Saitama Super Arena, Tokio – Japonia

Zobacz więcej gal »

Współpraca

Patronat medialny





Fight24 na FB i Twitter



Zaprzyjaźnione kluby

fight24 mma

Polecane serwisy

Kontakt

Znajdź nas na

Informacje

Popularne tagi

Alistair Overeem Anderson Silva Bellator BJJ BJ Penn boks Brock Lesnar Cain Velasquez Dana White Dan Henderson DREAM Fedor Emelianenko fight24.pl Frank Mir Gegard Mousasi Georges St. Pierre Grappling GSP Jan Błachowicz Jon Jones Josh Barnett Junior Dos Santos K-1 kickboxing KSW Lyoto Machida Mamed Khalidov Mariusz Pudzianowski mma MMA INFO MMA News Muay Thai Nick Diaz Randy Couture Rashad Evans Shane Carwin Tito Ortiz Tomasz Drwal TUF UFC

© 2019 FIGHT24.PL – MMA i K-1, UFC.