Mariusz Pudzianowski – Superhuman highlight

Praktycznie każdy profesjonalny zawodnik MMA może pochwalić się przynajmniej jednym highlightem wykonanym przez jego fana. Mariusz Pudzianowski z całą pewnością nie może narzekać na brak fanów i ich twórczość.Pomysłowość w tworzeniu takich filmów jest właściwie nieograniczona. Ważne jest jednak jego dobre przygotowanie i zmontowanie dbając jednocześnie o szczegóły, które zwrócą uwagę i w ciekawy sposób przedstawią bohatera filmu przez co wzbudzi zainteresowanie odbiorcy. Myślę, że tak jest z najnowszym highlightem o Mariuszu Pudzianowskim.

6 thoughts on “Mariusz Pudzianowski – Superhuman highlight

  1. Widac jak byl napompowany na pierwszej walce z najmanem, teraz struktura miesni staje sie inna, przyzwyczaja je do innej pracy, kto wie jeszcze roczek i moze zawojowac swoja wage…..w Polsce.

  2. Skróty z jego walk mogli sobie odpuścić, bo lepiej by to wyglądało jak by tylko siłownia była pokazana. Ktoś musiał mieć wyobraźnię żeby nazwać Pudzianowskiego superhuman, raczej supersteroid i nic więcej, chociaż aktualnie Pudzian staje się swoją miniaturką więc nawet tego mieć nie będzie. Ale do filmiku ktoś się mimo wszystko przyłożył.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *