Magomed Ankalaev dołączył do dywizji półciężkiej organizacji UFC

@MMA_TM

Organizacja UFC wzmacnia swoją dywizję półciężką podpisując kontrakt z niepokonanym Magomedem Ankalaevem.

O zakontraktowaniu 25-letniego Ankalaeva pochodzącego z Machaczkały w Dagestanie i reprezentującego Akhmat Fight Team  poinformował menedżer MMA, Ali Abdelaziz. Poniżej komentarz Abdelaziza dotyczący pozyskania przez UFC nowego, mocnego zawodnika.

„Chciałbym pogratulować najnowszemu członkowi dywizji półciężkiej UFC i Dominance MMA Management. Bez wątpienia jest to jeden z najlepszych zawodników wagi półciężkiej w Europie. Ja i mój brat Rizvan Magomedov czekamy na współpracę z tym niesamowitym sportowcem.”

Magomed Ankalaev (10-0)  jest niepokonany w zawodowej karierze. Na początku kariery zapoczątkowanej w 2014 roku, Ankalaev walczył dla różnych organizacji. Od 2016 roku związał się z organizacją czeczeńskiego przywódcy Ramzana Kadyrowa, Akhmat Fight Show dla której stoczył trzy walki. W tym roku zawalczył dwukrotnie na galach organizacji WFCA, której promotorem jest również Kadyrow. Ankalaev wygrał pięć walk kończąc rywali przed czasem z czego w ostatnich trzech walkach zwyciężył przez KO/TKO z Maximem Grishinem, Wagnerem Prado i Celso Ricardo da Silva.

Debiut Magomeda Ankalaeva w Oktagonie nie został jeszcze zapowiedziany, ale kiedy do niego dojdzie może znacząco ożywić dywizję półciężką UFC.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *