Magomed Ankalaev dołączył do dywizji półciężkiej organizacji UFC

@MMA_TM

Organizacja UFC wzmacnia swoją dywizję półciężką podpisując kontrakt z niepokonanym Magomedem Ankalaevem.

O zakontraktowaniu 25-letniego Ankalaeva pochodzącego z Machaczkały w Dagestanie i reprezentującego Akhmat Fight Team  poinformował menedżer MMA, Ali Abdelaziz. Poniżej komentarz Abdelaziza dotyczący pozyskania przez UFC nowego, mocnego zawodnika.

„Chciałbym pogratulować najnowszemu członkowi dywizji półciężkiej UFC i Dominance MMA Management. Bez wątpienia jest to jeden z najlepszych zawodników wagi półciężkiej w Europie. Ja i mój brat Rizvan Magomedov czekamy na współpracę z tym niesamowitym sportowcem.”

Magomed Ankalaev (10-0)  jest niepokonany w zawodowej karierze. Na początku kariery zapoczątkowanej w 2014 roku, Ankalaev walczył dla różnych organizacji. Od 2016 roku związał się z organizacją czeczeńskiego przywódcy Ramzana Kadyrowa, Akhmat Fight Show dla której stoczył trzy walki. W tym roku zawalczył dwukrotnie na galach organizacji WFCA, której promotorem jest również Kadyrow. Ankalaev wygrał pięć walk kończąc rywali przed czasem z czego w ostatnich trzech walkach zwyciężył przez KO/TKO z Maximem Grishinem, Wagnerem Prado i Celso Ricardo da Silva.

Debiut Magomeda Ankalaeva w Oktagonie nie został jeszcze zapowiedziany, ale kiedy do niego dojdzie może znacząco ożywić dywizję półciężką UFC.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.