Nieoficjalnie: Donald Cerrone ma zaplanowaną walkę na UFC 219

fansided.com

Czy Kowboj wystąpi na grudniowej gali?

Podczas sobotniej gali UFC Fight Night 118 Donald Cerrone (32-9 1 NC, 19-6 w UFC, #6 w rankingu UFC) zawalczy z Darrenem Tillem (15-0-1, 3-0-1 w UFC), ale bardzo prawdopodobne, że popularny Kowboj ma już zaplanowany kolejny bój, do którego miałoby dojść podczas eventu oznaczonego numerem 219 jednak póki co nie można mówić o tym oficjalnie.

Oni oficjalnie nie mogą zakontraktować mi dwóch walk.

Z kolei trenujący czasem z Donaldem Joe Schilling powiedział nieco więcej.

Wiem z kim on zawalczy, ale myślę, że mógłbym po prostu wypuścić kota z worka. To będzie dobra walka, z pewnością to ekscytujące zestawienie. Uważam, że wiele osób będzie tym podekscytowanych. To wszystko co mogę powiedzieć, ale najpierw rozprawmy się z Darrenem Tillem.

Cerrone jest znany z tego, że często godzi się na walki z małym wyprzedzeniem. Dzięki temu jest lubiany przez fanów i sporo zarabia.

Nie wspominając o tym, że to kocham wiem jak dużo pieniędzy wpływa na moje konto kiedy walczę cztery razy w roku.

Donald dodał też, że w swojej karierze chce stoczyć 50-60 zawodowych pojedynków.

Powiedziałem, że chcę ogólnie 50 walk, ale to jest na wyciągnięcie ręki tak, więc muszę to rozszerzyć może do 60 walk. Tak, więc 55 lub 60, prawdopodobnie stoczę 60.

Pojedynek Kowboja z Tillem będzie walką wieczoru sobotniej gali UFC Fight Night 118. Gala UFC 219 odbędzie się 30 grudnia w Las Vegas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.