Fedor, powrót Ostatniego Cara – mini dokument przed RIZIN FF

Mixfight Europe YouTube
Mixfight Europe YouTube

Do długo oczekiwanego debiutu nowej japońskiej organizacji RIZIN Fighting Federation pozostało już tylko kilka dni, a to co wszystkich najbardziej interesuje jest powrót legendy MMA Fedora Emelianenko.

Informacja o tym, że Fedor Emelianenko wraca do MMA po trzech latach emerytury, zelektryzowała scenę MMA na całym świecie. Na początku nie wiadomo było do której organizacji trafi Rosjanin i wielu fanów typowało dwie największe marki jakimi są UFC i Bellator. Ostatecznie Fedor postanowił wrócić do korzeni czyli do nowo powstałej japońskiej organizacji RIZIN FF, której prezydentem jest Pan Nobuyuki Sakakibara. Dlaczego powrót do korzeni? Wielu uważa, że nowa organizacja będzie spadkobiercą legendarnej już organizacji PRIDE FC dla której walczył Emelianenko stając się legendą MMA.

W poniższym mini dokumencie zobaczymy trochę historii z lat kiedy Fedor Emelianenko wygrywał wszystkie swoje pojedynki w PRIDE FC. Zobaczymy jak wyglądała zapowiedź jego powrotu do MMA, jaką organizację wybrał oraz jak przygotowywał się do debiutu w RIZIN FF. Wszystko to okraszone jest komentarzami dziennikarzy, zawodników, trenerów, prezydenta Bellatora oraz samego Fedora Emelianenko.

One thought on “Fedor, powrót Ostatniego Cara – mini dokument przed RIZIN FF

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *