Dan Ige szybko skończył Gavina Tuckera na UFC Fight Night 187

Jeff Bottari/Zuffa LLC via Getty Images

Dan Ige wrócił do Oktagonu odnosząc piękne i bardzo szybkie zwycięstwo w walce z Gavinem Tuckerem na gali UFC Fight Night 187.

Dan Ige (15-3 MMA, 7-2 UFC) znokautował kanadyjskiego rywala Gavina Tuckera (13-2 MMA, 4-2 UFC) w zaledwie 22 sekundy pierwszej rundy.

Gwałtowne, skończenie nastąpiło w momencie, gdy obaj zawodnicy otworzyli się i weszli w pierwszą wymianę ciosów. Ige pierwszy trafił szybkim prawym. Cios powalił Tuckera, który padł na deski. Nie było potrzeby, aby Ige zadawał kolejne ciosy. Zamiast tego walka została natychmiastowo przerwana.

Dan Ige pokonał Gavina Tuckera przez nokaut (uderzenie) – runda 1, 0:22

Po lipcowej przegranej przez jednogłośną decyzję z Calvinem Kattarem na UFC on ESPN 13, Ige wraca na ścieżkę zwycięstw. 29-letni Ige wygrał siedem z ośmiu ostatnich pojedynków.

Dla Tuckera, ta przegrana przerwała passę trzech wygranych pojedynków. Jego poprzednia przegrana przyszła w walce z Rick’iem Glennem na UFC 215 we wrześniu 2017 roku. Porażka z Ige była dla niego drugą porażką w karierze i pierwszą przed czasem.