Fighterzy, którzy mają wiele do udowodnienia, czyli Daniel Iliev i Damian Ostęp w EFM SHOW!

10 kwietnia gala EFM SHOW zapowiada się wyjątkowo emocjonująco. Kolejnymi zawodnikami, którzy zmierzą się w oktagonie będą Daniel Iliev oraz Damian Ostęp.

Daniel Iliev (5-3-1) – Damian Ostęp (2-3-0)

Obaj fighterzy walczyć będą w formule K1.

Daniel Iliev to kickboxer,  który ma spore ma doświadczenie w nokautowaniu polskich zawodników. Z marzeniami o wygranej w walce z nim bardzo szybko pożegnał się między innymi  Grzegorz Marko. Podczas KGP 24 (Kickboxing Grand Prix) pokazał, że dynamit ma nie tylko w nogach, ale też w rękawicach. Nigdy nie wiadomo, który jego cios może być tym kończącym. Jedyne co jest pewne to to, że trzeba być przygotowanym na naprawdę twardą walkę!

Skąd ta pewność? Bo uczył się między innymi u legendy kickboxingu – Badra Hariego. Choć ostatnią walkę w MMA odbył w 2015 roku, to nie zapomniał smaku zwycięstwa. W końcu udało mu się znaleźć polskiego rywala. Nie ulega wątpliwości, że jak na gwiazdę celebryckiego świata przystało (był związany z piosenkarką Gery-Nikol, czym żyła cała Bułgaria) będzie miał wiele motywacji, by udowodnić, że sława była zasłużona.

Jego rywalem będzie Damian Ostęp, którego ostatnia walka to porażka podczas EFM 3 w czerwcu 2020 roku. Mówi, że po niej wyciągnął wnioski i jest gotowy raz jeszcze sprawdzić się w oktagonie. Stoczył także jedną walkę dla ACA. Na co dzień trenuje w Berserkers Team. Twardy charakter i dążenie do wyznaczonego celu za wszelką cenę to jego motto życiowe. Chce inspirować sportem. Kogo przede wszystkim? Swoją 4-letnią córkę, która będzie trzymała kciuki za walkę ojca. 

Ich rywalizacja w formule K1 odbędzie się 10 kwietnia.

FIGHT CARD EFM SHOW

Main Event:
MICHAŁ PASTERNAK vs  MACIEJ RÓŻAŃSKI

Super Fight:
AKOP SZOSTAK vs RADOSŁAW SŁODKIEWICZ

MMA Fight:
ARKADIUSZ KASZUBA vs PATRYK GRZEMSKI

K1 Cage:
DANIEL ILIEV vs DAMIAN OSTĘP

i wielu, wielu innych.

Ponadto, najbardziej kontrowersyjne sportowe emocje zapewni rywalizacja Extra Fight, czyli walka w najmniejszej klatce na świecie do upadłego. EFM SHOW zestawi najbardziej wytrawnych fighterów tego gatunku.

Takiej rywalizacji w polskim MMA jeszcze nie było. Uczestnikiem Gali będzie mógł zostać każdy. To możliwe dzięki dostępowi przez platformę streamingową PPV. Widzimy się 10 kwietnia!

Więcej na stronie www.efmshow.com.

Facebook – Link
Instagram – Link
Twitter –  Link
TikTok –  Link

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.