5. Amatorski Puchar KSW przesunięty na 22 listopada

Federacja KSW informuje, że z przyczyn niezależnych od organizatorów, 5. Amatorski Puchar KSW zostaje przesunięty o dwa tygodnie z 8 na 22 listopada. Miejsce zawodów pozostaje niezmienione, hala OSiR Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 40 w Warszawie.

Przypominamy, że najlepszy zawodnik 5. Amatorskiego Pucharu KSW, wybrany przez właścicieli Federacji KSW, sędziów oraz zaprzyjaźnionych ekspertów, otrzyma walkę na gali KSW 30 w pierwszym kwartale 2015 roku.

Dotychczasowe zgłoszenia zawodników automatycznie przechodzą na nowy termin, osoby którym jednak nie pasuje nowa data zawodów, a już opłaciły startowe, mogą się skontaktować z nami za pośrednictwem formularza tutaj.

Nowi uczestnicy mogą się cały czas rejestrować na stronie Amatorskiego Pucharu tutaj.

Podobnie jak miało to miejsce w poprzednich edycjach, tak i tym razem walki toczyć się będą w trzech formułach: juniorki i juniorzy (ograniczona formuła), seniorki i seniorzy (ograniczona formuła) oraz full contact. Kategorie wagowe, w których będzie można walczyć to: -55kg, -65kg i +65kg (kobiety) oraz -62kg, -67kg, -73kg, -80kg, -87kg, -96kg i +96kg (mężczyźni). Pełne zasady walki oraz kategorie wagowe można pobrać tutaj.

Patronem honorowym zawodów jest Burmistrz Dzielnicy Bemowo, Krzysztof Strzałkowski.

Informacja organizatora

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *