5. Amatorski Puchar KSW przesunięty na 22 listopada

Federacja KSW informuje, że z przyczyn niezależnych od organizatorów, 5. Amatorski Puchar KSW zostaje przesunięty o dwa tygodnie z 8 na 22 listopada. Miejsce zawodów pozostaje niezmienione, hala OSiR Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 40 w Warszawie.

Przypominamy, że najlepszy zawodnik 5. Amatorskiego Pucharu KSW, wybrany przez właścicieli Federacji KSW, sędziów oraz zaprzyjaźnionych ekspertów, otrzyma walkę na gali KSW 30 w pierwszym kwartale 2015 roku.

Dotychczasowe zgłoszenia zawodników automatycznie przechodzą na nowy termin, osoby którym jednak nie pasuje nowa data zawodów, a już opłaciły startowe, mogą się skontaktować z nami za pośrednictwem formularza tutaj.

Nowi uczestnicy mogą się cały czas rejestrować na stronie Amatorskiego Pucharu tutaj.

Podobnie jak miało to miejsce w poprzednich edycjach, tak i tym razem walki toczyć się będą w trzech formułach: juniorki i juniorzy (ograniczona formuła), seniorki i seniorzy (ograniczona formuła) oraz full contact. Kategorie wagowe, w których będzie można walczyć to: -55kg, -65kg i +65kg (kobiety) oraz -62kg, -67kg, -73kg, -80kg, -87kg, -96kg i +96kg (mężczyźni). Pełne zasady walki oraz kategorie wagowe można pobrać tutaj.

Patronem honorowym zawodów jest Burmistrz Dzielnicy Bemowo, Krzysztof Strzałkowski.

Informacja organizatora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.