Zwycięzca turnieju wagi półśredniej Bellatora otrzyma dodatkowo milion dolarów od 50 Centa

Słynny raper ufunduje nagrodę dla zwycięzcy turnieju.
Podczas sobotniej gali Bellator 206 dojdzie do pierwszej walki w turnieju wagi półśredniej. Wśród ośmiu zawodników znajdują się m.in. Rory MacDonald, Michael Page, Douglas Lima czy Andrey Koreshkov co gwarantuje ciekawe pojedynki w każdej rundzie turnieju.

Atmosferę przed pojedynkami dodatkowo podgrzał raper znany pod pseudonimem 50 Cent. Curtis Jackson zdecydował, że ufunduje dodatkową nagrodę dla zwycięzcy turnieju – okrągły milion dolarów. Wiąże się to z promotorską umową podpisaną między muzykiem a organizacją należącą do koncernu Viacom, umowa z 50 Centem zakłada promocję jego marek: odzieżowej i produkującej szampana.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

lm gonna put up a million cash of my own money up for the Winner of the Bellator Welterweight World Grand Prix. #Dazn #Bellator #lecheminduroi

Post udostępniony przez 50 Cent (@50cent)

Raper nie kryje zadowolenia z podpisanej umowy.

Jestem podekscytowany partnerstwem z Bellator Viacom. Mieszane sztuki walki dają jedne z najlepszych eventów na świecie. Jestem podekscytowany tym, że ludzie zobaczą jak mam zamiar wstrząsnąć MMA integracją z moją marką Get The Strap oraz luksusowymi szampanami Le Chemin du Roi.

Bellator ma w szeregu zawodników najbardziej charyzmatycznych sportowców na świecie. Wraz z pogłębianiem mojej współpracy z Bellatorem zobaczycie mnie przechodzącego do bycia menadżerem, co pozwoli mi integrować największe gwiazdy z projektami Viacomu a także z innymi opcjami, do których mam dostęp.

Pierwszym starciem turnieju będzie pojedynek Douglasa Limy z Andreyem Koreshkovem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *