Znani zawodnicy MMA i Roy Jones Jr.

Roy Jones Jr. wróci do ringu, 21 marca by zmierzyć się z mało znanym zawodnikiem Omarem Sheika.  Roy Jones Jr. to były mistrz w wielu organizacjach, wywalczył także, srebrny medal na olimpiadzie w Seulu. Ostatnią swoją walkę przegrał z Joe Calzaghe, jednak Jones ma już 40 lat i już najlepsze lata za sobą, jednak jego nazwisko powinno przyciągnąć wielu fanów. W końcu jego rekord bokserski to 52 wygrane i 5 porażek.

Swoją osobą będzie promować także walki MMA, które odbędą się na tej samej gali. Mieszanie MMA, oraz boksu odbywało się już wcześniej jednak, nigdy z udziałem boksera takiej klasy.

Na gali tej zawalczą w formule MMA, zawodnicy tacy jak Seth Petruzelli i Bobby Lashley. Może nie do końca gwiazdy wielkiego formatu, ale na pewno znani.

W październiku Petruzelli pokonał Kimbo Slice’a ( Kevin Ferguson ), który znany był ze swoich ulicznych walk. Zajęło mu to zaledwie 14 sekund, i wszystkich zszokowała tak szybka wygrana. Teraz jego przeciwnikiem będzie Doug Marshall

Bobby Lashey to tymczasem była gwiazda wrestlingu, który walczył w organizacji WWE. Na razie walczył jedną walkę z formule MMA, którą wygrał. Przycągnie on na pewno wielu fanów, jednak jego przeciwnik nie jest jeszcze znany.

Na gali ma zawalczyć również Jeff Monson, który zmierzy się z  Royem Nelsonem, jednak Monson ma problemy z prawem i może to być pewna trudność

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *