Znani przeciwnicy dla Pudzianowskiego i Khalidova !

(foto: www.sherdog.com)

Przeciwnikiem Mameda Khalidova na KSW XIII, będzie Japończyk Ryuta-Sakurai ( na zdjęciu).

www.konfrontacja.com

Na dzisiejszej konferencji poznaliśmy przeciwnika naturalizowanego Czeczena na gali KSW 13 w katowickim „Spodku”. Będzie nim niezwykle doświadczony, trzydziestoośmioletni Ryuta Sakurai. Fighter z kraju kwitnącej wiśni mierzy sto siedemdziesiąt osiem centymetrów i waży osiemdziesiąt cztery kilogramy. Do tej pory stoczył czterdzieści zawodowych pojedynków. Wygrał dwadzieścia, przegrał piętnaście, a pięć walk z jego udziałem zakończyło się remisami. W swojej bogatej karierze występował na wielu znanych galach, takich jak Pride i Deep. Tej ostatniej organizacji był nawet mistrzem.

Głównym atutem Japończyka w walce z Khalidovem mogą być zapasy, ponieważ wywodzi się z tej dyscypliny, odnosił w niej sukcesy już jako nastolatek. W stójce lekceważyć też jego nie można. W swojej kolekcji krajowych tytułów posiada również mistrzostwo w shooto, co świadczy, że uderzyć umie i również w tej płaszczyźnie może być niebezpieczny. Jak potoczy się ten pojedynek? Kto wygra? I w jakiej płaszczyźnie toczyć się będzie? O tym dowiemy się siódmego maja, na trzynastej odsłonie największej europejskiej gali MMA, na „Konfrontacji Sztuk Walki”.

W środku informacje o przeciwniku Mariusza Pudzianowskiego


(foto: www.sherdog.com)

Rywalem Mariusza Pudzianowskiego będzie również Japończyk Yusuke Kawaguchi

www.konfrontacja.com

Siódmego maja podczas gali KSW 13 przeciwnikiem najsilniejszego człowieka na ziemi będzie mistrz japońskiej organizacji „Deep” Yusuke Kawaguchi. Mierzący sto osiemdziesiąt trzy centymetry wzrostu i ważący sto dziesięć kilogramów fighter od trzech lat bije się w formule MMA. Jego bilans walk to jedenaście zwycięstw i porażka.
Rywal „Pudziana” to bardzo twardy zawodnik.

Jego głównym atutem jest walka w parterze. Wywodzi się z judo, odnosił w tej dyscyplinie sukcesy i może być w tej płaszczyźnie walki bardzo groźny. Tak samo może okazać się niebezpieczny w stójce. Nie boi się wymian stricte bokserskich, bije bardzo mocno, a do tego jest niezwykle odporny na ciosy.

Starcie Pudzianowski vs. Kawaguchi zapowiada się zatem interesująco i na pewno będzie gratką dla wszystkich miłośników mieszanych sztuk walki.

19 thoughts on “Znani przeciwnicy dla Pudzianowskiego i Khalidova !

  1. Przeciwnik Pudziana chyba jednak nie ma zbyt mocnego ciosu. Prawie połowę swoich pojedynków wygrał przez decyzję, co przy wadze ciężkiej jest słabym wynikiem.

    Co do Mameda to powinien sobie poradzić. Mam nadzieję, że po porażce poprawi trochę słabsze elementy i zdecydowanie wygra.

  2. oglądałem walkę rywala pudziana i myslę że to taki japoński najman zero szybkości 110 kilo to nie dużo jak na mariusza no i jakiś on taki marny tzn. mało techniczny myslę że pierwsza runda i to wszystko po chłopaku.byłem na torwarze i widziałem jak pudzian walczy zero techniki….. ale… ten facet jest naprawdę szybki jak na takiego kolosa a kopie jak koń z kopyta tak więc jestem przekonany że 7 maja będziemy mieli dobre humory trochę się rozpisałem ale już nie moge się doczekac.pozdrowienia dla wszystkich fanów mma

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *