Znamy przeciwnika Fedora Emelianenko

Wiemy już z kim zmierzy się Fedor Emelianenko 21 czerwca na gali M-1 Global.

Szef organizacji M-1 Global Evgeni Kogan potwierdził, że przeciwnikiem Rosjanina będzie dawny pretendent do tytułu mistrza wagi ciężkiej UFC Pedro Rizzo.

Początkowo mówiło się, że przeciwnikami Emelianenki mieli być Bobby Lashley oraz Rolles Gracie, ale ostatecznie będzie nim 37-letni Rizzo.

Gala odbędzie się 21 czerwca w Ice Palace w Sankt Petersburgu.

Rizzo rozpoczął swoją karierę MMA prawie 16 lat temu. Walczył trzy razy o tytuł wagi ciężkiej UFC, ale za każdym razem przegrywał. Pedro wraca do walki po dwóch latach przerwy. W swoich ostatnich dwóch walkach w 2010 roku odniósł dwa zwycięstwa z Gary Goodridgem oraz Kenem Shamrockiem.

(fot. mmasportsmag.com)

11 thoughts on “Znamy przeciwnika Fedora Emelianenko

  1. Nie ma co ukrywać że Fedor jest wypalonym sportowo zawodnikiem i nie ma szans mierzyć się ze światową czołówką.Fani Fedora powinni sobie uświadomić że Fedor zaczął wykorzystywać swój wizerunek do celów marketingowych.On po porostu stoczy jeszcze kilka walk ze średnimi zawodnikami,zarobi trochę kasy i do tego odejdzie z passą wygranych na koncie.Należy jeszcze dodać że bardzo dobrze pomoże promocji rosyjskiego MMA(organizacja M1)…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *