Znakomity serial dokumentalny „PFL Randy Couture Story” wyłącznie w Fightklubie

Już 10 kwietnia pierwszy z sześciu odcinków niezwykłej produkcji dokumentalnej „PFL Randy Couture Story”. Format niecały miesiąc temu miał swoją premierę w USA, teraz – dzięki telewizji Fightklub – premierowo trafi do widzów w Polsce. 

Serial ukazuje życie jednej z największych amerykańskich gwiazd MMA w historii. Randy Couture to za Oceanem postać wręcz kultowa, wybitny zapaśnik, a w późniejszych latach gladiator występujący z powodzeniem na największych oktagonach. Ma w dorobku sześć tytułów mistrza UFC, a w zasługi dla rozwoju tej organizacji po zakończeniu kariery został on włączony do jej Galerii Sławy. Couture wystąpił w kilku produkcjach filmowych, był weteranem wojennym, a jego życie jest gotowym scenariuszem na serial. Serial, który… w końcu nakręcono. W sześcioodcinkowej produkcji wystąpili również m.in. Chuck Liddell, Chris Pratt, John McCarthy i Jay Glazer. 

W ESPN serial miał swoją premierę kilkanaście dni temu, 10 kwietnia zadebiutuje na antenie Fightklubu. Stacja co tydzień emitowała będzie jeden odcinek, każdy z nich widzowie zobaczą o godz. 21.20. 

– To dla nas zaszczyt, że mogliśmy wyprodukować „The Randy Couture Story”, serial o legendzie MMA, prawdziwym wojowniku, ale i niesamowitej osobie, która zainspirowała do działania tak wielu ludzi na całym świecie. Randy na nowo zdefiniował MMA i jesteśmy dumni, że jest częścią rodziny PFL – mówi Peter Murray, Dyrektor Generalny PFL. 

Produkcja pozwoli widzom odbyć podróż w przeszłość, aby jeszcze raz spojrzeć na najbardziej znaczące momenty w karierze Couture’a, ale też przyjrzeć się jego pozasportowej aktywności, m.in. występom w hollywoodzkich superprodukcjach. Największy nacisk położony zostanie jednak na jego walki w oktagonie oraz to, w jaki sposób swoją charyzmą i zaangażowaniem udało mu się dołożyć ważną cegiełkę do przekształcenia MMA ze sportu niszowego w globalną dyscyplinę o międzynarodowym charakterze. 

– To niesamowite uczucie mieć swój własny serial dokumentalny, który nie tylko przedstawia moją sportową podróż na szczyt, ale też najważniejsze życiowe projekty niezwiązane z oktagonem – powiedział Randy Couture tuż przed premierą produkcji – Dziękuję PFL, bo wiem jak ciężko pracowali nad stworzeniem tego formatu i jak wiele osób zaangażowało się w jego realizację. Już nie mogę się doczekać, aż obejrzę finalny efekt. 

PFL Randy Couture Story premierowo w Fightklubie. Pierwszy odcinek 10 kwietnia o godz. 21.20. Kolejne w każdą sobotę o tej samej porze. 

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.