Znakomita walka wieczoru na urodzinowej gali LFN 4 – relacja z gali i zdjęcia

Fot. Ladies Fight Night

To był niezwykle emocjonujący sobotni wieczór. Zawodniczki dały świetne show podczas jubileuszowej gali Ladies Fight Night 4 „Fortuna Dies Natalis” a wisienką na urodzinowym torcie LFN była zwycięska walka Agnieszki Niedźwiedź z Brazylijką Samarą Santos Cuhna!

W sobotni wieczór, w Hotelu Gołębiewskie w Karpaczu, odbyła się jubileuszowa gala żeńskiej organizacji Ladies Fight Night. Fani sportów walki zgromadzeni na gali oraz dziesiątki tysięcy śledzących darmową transmisję internetową, zobaczyli 9 emocjonujących pojedynków w formule MMA i K-1.

Walka wieczoru potwierdziła niesamowitą formę Agnieszki Niedźwiedź, która pozostaje niepokonana z zawodowym rekordem dziewięciu zwycięstw. Brazylijka Samara Santos Cuhna nie była łatwą przeciwniczką, ale to Agnieszka dominowała walkę już od pierwszej rundy. W końcu, po niezwykłym popisie umiejętności w parterze, Polka zakończyła walkę przez czasem.

„Jestem bardzo dumny z naszych zawodniczek, które dały świetne show podczas naszej jubileuszowej gali. Dla nas to największy prezent urodzinowy a rosnące z gali na galę grono fanów LFN to dowód, że to co robimy ma sens i przyszłość. – mówi Łukasz Chmal, prezes Ladies Fight Night.

Zainteresowanie jubileuszową galą przerosło oczekiwania organizatorów. Zasięg transmisji na Facebooku i ilość wejść na stronę internetową LFN, gdzie za darmo można było śledzić całą galę, przekroczył milion osób!

Na urodzinowej gali LFN nie zabrakło gości specjalnych. Na trybunach pojawili się m.in. Karolina Kowalkiewicz, Marcin Wrzosek, Bracia Collins, Adam Niedźwiedź, Sobota i Rena. Galę poprowadził Łukasz „Juras” Jurkowski i Krzysztof „Jankes” Jankowski a transmisję live komentowali Piotr Strus i Artur „Kornik” Sowiński.

WYNIKI WALK

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *