Zdjęcie dnia: Jan Błachowicz i Gegard Mousasi

Informacja z Facebooka Janka Błachowicza.

„Pierwszy tydzień treningów w Holandii za mną. Jeszcze dwa tygodnie tyrania i efekty będą widoczne na KSW17. Na zdjęciu z Gegardem Mousasim po dzisiejszych sparingach”

Od siebie dodam, że trzymam kciuki za Janka i liczę na udany rewanż !

16 thoughts on “Zdjęcie dnia: Jan Błachowicz i Gegard Mousasi

 1. Może będzie o tyle lepiej, że nie zniosą go jak poprzednio na noszach…bo jeśli przegra drugi raz z rzędu z Soku to może zapomnieć o światowej karierze już definitywnie i będzie co najwyżej obijał się z przeciętnymi kelnerami w KSW. Jak dla mnie to Błachowicz jest dobrym zawodnikiem ale to tylko przeciętny rzemieślnik którego przerósł nieco lans i zachwyty klakierów. Obym się mylił i oby dał radę.

 2. Mamed i Janek jeszcze trzymaja poziom KSW . Reszta całej federacji nie dorasta im do piet. Mimo wszystko w porównaniu z czołówką na swiecie są mimo wszystko słabi.
  KSW lansuje sie na najlepszą w europie , wiec i najlepszych lansuja jak moga.

 3. Ty dobryczłowiek śmieszny patrioto rozumiem że postawiłeś parę tysiaków na leszcza adamka przeciwko Kliczce. Kibicowanie komuś tylko dla tego że mówi w tym samym języku albo urodził sie bliżej niż koleś z Kamerunu mnie nie przekonuje. Sam zobaczysz jaki będzie wynik tej walki. Musi być smutne kibicować Polakowi i podziwiać go nie za jego umiejętności ( w skaliświatowej jest nikim) a za to że ma na imie Janek a nie Jean albo John. Nie czuję się Polaczkiem i mam to w dupie we wszystkich przejawach

 4. to normalne,że nie będzie się bił z nim w stójce,a low kickami go nie obskoczy jak wtedy,Jan jak z Valtonenem,sprowadzi go do parteru i tak go skończy,Assasin nie powinien poddać gościa z brązowym pasem BJJ,Błachowicz albo go wykończy ciosami w parterze,co jest mało prawdopodobne,albo podda go kimurą,albo jakimś duszeniem czy dźwignią,być może przez decyzję,ale wątpię,ale wygra bo trenuje z jego pogromcą,który znokautował na Strikeforce,więc nie ma o czym gadać,to,no fakt wiadomo,że z Shogunem,Machidą,Hendersonem,Jacksonem czy Jonesem nie ma szans.Ale stopniowo będzie dostawał lepszych to ma możliwość coś nie coś pokazać w UFC,bo nijaki Mininog został znokautowany przez Soka,a Arona też,a Jan z nim wytrwał co znaczy,że nie jest na słabym poziomie.

 5. @Transi
  Ja bym lepiej sprawdził ile zwycięstw przez poddanie ma na koncie Sokodjou…
  @punk
  Brzydzę się tobą, jak i pewnie reszta narodu. Pojęcie patriotyzmu jest ci zupełnie obce albo jesteś po prostu narodowym zdrajcą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *