Zdjęcie dnia: Błachowicz, Omielańczuk i Tybura przed walkami na UFC

Jan Błachowicz Twitter
Jan Błachowicz Twitter

Najbliższe trzy miesiące będą bardzo intensywne dla naszych trzech zawodników, którzy stoczą wkrótce swoje pojedynki w UFC.

Jan Błachowicz umieścił na swoim Twitterze zdjęcie w towarzystwie Daniela Omielańczuka i Marcina Tybury po zakończonym treningu.

Pierwszym w kolejności zawodnikiem, który wejdzie do Oktagonu będzie Daniel Omielańczuk (18-5-1, 1 NC), który 13 lipca zmierzy się z Aleksiejem Olejnikiem (50-9-1) na UFC Fight Night 91. Dla Daniela będzie to szósta walka w UFC po trzech zwycięstwach i dwóch porażkach. W swoim debiucie w UFC, Omielańczuk pokonał przez KO Nandora Guelmino. Kolejne dwie walki, to już niestety porażki przez decyzje z Jaredem Rosholtem i Anthonym Hamiltonem. Dwie ostatnie walki, to zwycięstwa z Chrisem De La Rocha przez TKO i Jarjisem Danho przez większościową decyzję.

Kolejną walką będzie pojedynek byłego mistrza wagi ciężkiej M-1 Global Marcina Tybury (13-2) który w drugiej walce w UFC zmierzy się z Viktorem Pesta (10-2). Pojedynek odbędzie się 6 sierpnia na gali UFC Fight Night 92. Debiut w największej organizacji MMA nie był niestety udany dla Marcina, ponieważ przegrał on przez decyzję z Timothym Johnsonem.

Ostatni jest Jan Błachowicz (19-5), były mistrz wagi półciężkiej KSW mający za sobą cztery walki w UFC. W debiucie pokonał przez TKO Ilira Latifiego po czym przyszły dwie porażki przez decyzje z Jimim Manuwą i Coreyem Andersonem. W ostatniej walce Janek pokonał na punktu Igora Pokrajaca. Na gali UFC Fight Night 93 zaplanowanej na 3 września czeka na Błachowicza największe wyzwanie w karierze czyli pojedynek z byłym pretendentem do tytułu wagi półciężkiej Alexandrem Gustafssonem (16-4).

Trzymamy mocno kciuki za wszystkich trzech! Do boju Panowie!

7 thoughts on “Zdjęcie dnia: Błachowicz, Omielańczuk i Tybura przed walkami na UFC

  1. Ciężka sprawa z Błachem, oczywiście zawsze za Polską! Jednak realnie to kasy na Janka nie postawie, ma chłop jaja w porównaniu do celebrytów z ksw! Ale Gus go ubije w 2 rundzie, takie moje zdanie. Jeśli jednak się dobrze zaprezentuje to jeszcze w ufc powalczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *