Zdaniem Michaela Page’a, Douglas Lima unika rewanżu. Mistrz odpowiada

Bellator

Michael Page uważa, że mistrz wagi półśredniej Bellatora Douglas Lima unika rewanżu z nim. Jest odpowiedź Limy, który radzi Page’owi wzięcie się do pracy.

Page powróci do klatki na gali Bellator 258, gdzie zmierzy się z Derekiem Andersonem. Page, pretendent numer 2 w rankingu wagi półśredniej Bellatora, był krytykowany przez fanów za branie walk z nierankingowymi i niżej notowanymi przeciwnikami. Jednak pomimo walk z przeciwnikami, którzy nie mają bogatej kariery, Page wierzy, że nadal jest najlepszym pretendentem w wadze półciężkiej Bellatora i uważa, że Lima go olewa.

Rozmawiając z Nolanem Kingiem z MMAjunkie.com przed galą Bellator 258, Page powiedział, że wierzy iż Lima robi wszystko, co może, aby uniknąć rewanżu z nim, pomimo faktu, że wygrał pierwszą walkę przez KO dwa lata temu.

„Szczerze nie wierzę, że on chce ze mną walczyć. Czuję, że będzie przedłużał – powiedzmy, że wygra tę walkę, a ja wygram swoją, myślę, że będzie przedłużał tę przestrzeń pomiędzy, a ja mam nadzieję, że znowu będę aktywny. W pewnym stopniu straciłem zainteresowanie, ale wiem, że w końcu wkrótce znów stanę w klatce. Dla mnie liczy się po prostu, aby pozostać aktywnym, nadal wygrywać, nadal bić wszystkich, a wkrótce znów się zderzymy.

Jest wiele rzeczy, które nie są w stylu mistrza. Dziwnie jest być na szczycie, a potem zwracać tyle uwagi na kogoś innego, kto się zbliża. Czuję się, jakbym go trochę zdenerwował, ale to może być tylko moje spojrzenie na to z mojej perspektywy, może to być kompletna bzdura. Jeśli o mnie chodzi, jestem po prostu skupiony na sobie. Pozostając aktywnym, wygrywając walki w końcu się spotkamy.”

Po tym co powiedział Page, Lima odpowiedział „MVP”. Lima w następnej walce zmierzy się z Yaroslavem Amosovem, a z Page’em spotka się w następnej kolejności pod warunkiem, że obaj wygrają swoje walki.

„”Rzeczy, które nie są w stylu mistrza” – to było po prostu śmieszne. Idę po mistrzów i większe walki. Jeśli tak bardzo chcesz tej walki to poproś o walkę, która cię tam zaprowadzi. Bez obrazy, ale nie robisz tego. Myślisz, że wycofam się z walki, którą skończyłem w 2 rundach? Powodzenia.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *