Zdaniem Jessici Andrade Joanna Jędrzejczyk ma słabą szczękę i nie ma siły ciosu

Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images
Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Brazylijka atakuje mistrzynię wagi słomkowej.

Na UFC 205 w kolejnej obronie mistrzowskiego pasa Joanna Jędrzejczyk (12-0, 6-0 w UFC) zmierzy się z Karoliną Kowalkiewicz (10-0, 3-0 w UFC, #2 w rankingu UFC). Do walki pozostało jeszcze kilka tygodni, ale zdaje się, że Jessica Andrade (15-5, 6-3 w UFC, #5 w rankingu UFC) chce się już ustawić w kolejce do titleshota po ewentualnej wygranej mistrzyni. Zdaniem Brazylijki JJ nie ma siły ciosu a jej szczęka jest słaba.

Słabym punktem Joanny Jędrzejczyk jest Jessica Andrade. W swojej ostatniej walce przeciwko Claudii mogliśmy zobaczyć, że Joanna ma słabą szczękę. Inne zawodniczki boją się iść z nią na wymianę, ale ja się nie boję. Pójdę tam by ją znokautować.

Joanna jest świetnym sportowcem, ma dobry grappling, dobre uderzenia, mocną kondycję, ale nie ma siły ciosu. Zrobię dobre przygotowania i będę gotowa. Prawdopodobnie wcześniej jeszcze raz zawalczę. Chcę być świetnie przygotowana na pięć rund gdy nadejdzie czas.

Andrade od czasu zejścia do dywizji słomkowej zaliczyła dwa świetne występy nokautując Jessicę Penne oraz poddając Joanne Calderwood. Brazylijka wydaje się być dobrą kandydatką ma kolejnego pretendenta do pasa.

3 thoughts on “Zdaniem Jessici Andrade Joanna Jędrzejczyk ma słabą szczękę i nie ma siły ciosu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *