Conor McGregor uważa, że gala UFC 205 sprzeda ponad 2 miliony PPV

Brandon Magnus/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images
Brandon Magnus/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Zdaniem Irlandczyka listopadowy event pobije rekord sprzedaży.

Wielkimi krokami zbliża się wielka gala w Nowym Jorku – UFC 205, podczas której dojdzie do trzech walk, w których na szali znajdą się mistrzowskie tytuły. 12 listopada Conor McGregor (20-3, 8-1 w UFC) stanie przed szansą zdobycia drugiego pasa największej organizacji MMA na świecie i uważa, że gala pobije rekord sprzedaży PPV.

Jestem prawie pewien, że mówimy o dwumilionowej sprzedaży. Myślę, że to przekroczy dwa miliony. To jest to czego chce.

W 100% myślę, że pieniądze tam są. UFC 202 oni promowali bez pieniędzy, pieniądze reklamowe poszły na UFC 200. UFC 202 było warte 2 razy więcej. UFC 202 pobiło rekord sprzedaży PPV z bardzo małym wysiłkiem, z bardzo słabą kartą wstępną. Teraz macie mnie, macie Nowy Jork, macie historię i wiele innych czynników. Oni przesuwają na to pieniądze reklamowe.

Oczywiście The Notorious nie ma całkowitej racji w kwestii gali UFC 202, ale nie zmienia to faktu, że event ten sprzedał 1,65 miliona PPV.

Czy UFC 205 – z pojedynkami mistrzowskimi w kategorii lekkiej, półśredniej i słomkowej kobiet – przekroczy sprzedaż w wysokości 2 milionów PPV?

2 thoughts on “Conor McGregor uważa, że gala UFC 205 sprzeda ponad 2 miliony PPV

  1. Niech się bawi, bo jeśli znowu przejebie przed czasem to nie będzie mowy o drugim wypadku przy pracy. Janusże poczują się oszukani. Powiedza ,że nie jest M alim mma. Znowu będzie dana gadał ,że ma obsesję na tle rewanzu i będzie się bił z alcarezem aż wygra 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *