Zawodnik z K-1 w turnieju KSW

Federacja KSW zdecydowała się na kolejne wyzwanie. Ósmym zawodnikiem turniejowym na jedenastej gali „Konfrontacji Sztuk Walki” będzie fighter, który, na co dzień walczy głównie w stójce i reprezentuje K-1.
Do walki o miano najlepszego wystawił go sam Marcin Różalski, doskonale znany wszystkim fanom sportów walki w naszym kraju. Będzie nim Krzysztof Sadecki(na zdjęciu po prawej).

Ten ważący osiemdziesiąt trzy kilogramy wojownik od wielu już lat startuje na ringach w Polsce i za granicą. Jest on wychowankiem Różalskiego, lecz przez długi czas przebywał w Anglii, gdzie trenował i startował w zawodach. Łącznie w karierze amatorskiej i zawodowej stoczył sporą ilość walk. W sumie jest ich blisko czterdzieści, z czego zaledwie pięć przegrał! – Krzysztof to jeden z najlepiej zapowiadających się zawodników w swojej wadze w Muay Thai, który od dawna interesuje się MMA. Dobrze wywraca i znakomicie radzi sobie w parterze. Myślę, że gdy dojdą do tego umiejętności w stójce to pojedynki z jego udziałem będą kończyć się przed czasem – wyznał popularny „Różal”.
Jednak ring KSW to dość poważne wyzwanie. Prawdę jak zwykle przyniesie nam dzień gali. Zatem do piętnastego maja!

źródło www.konfrontacja.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *