Zawodnik MMA zastrzelony w gymie przez policjanta

Niepokonany zawodnik wagi półśredniej reprezentujący klub Kimura Nova Uniao, Luiz de Franca (3-0) został zastrzelony w klubie przez trenującego w konkurencyjnej szkole policjanta.

Zawodnik został zastrzelone w poniedziałek rano. Oprócz bycia zawodnikiem Nova Uniao, de Franca prowadził również zajęcia w klubie Alta Performance w Natal. W poniedziałek do klubu wszedł policjant, który trenował właśnie w tym klubie, w którym zamordowany był nauczycielem. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane na video i w tej chwili policja upewnia się, kto zastrzelił zawodnika.

Głównym podejrzanym jest rzeczony policjant, który niedawno został zwolniony ze służby. Domniemany zabójca został pozbawiony odznaki, bowiem był zbyt brutalny w swoich działaniach. Miał problemy z psychiką, jeszcze zanim popełnił tą straszliwą zbrodnię.

Całe brazylijskie środowisko MMA pogrążyło się w żałobie. Zawodnicy Nova Uniao prześcigają się w składaniu kondolencji najbliższym osobom z otoczenia zamordowanego zawodnika. Ponadto Wanderlei Silva wspomniał o de France, gdyż przez rok trenował razem z nim w Las Vegas.

5 thoughts on “Zawodnik MMA zastrzelony w gymie przez policjanta

  1. @sava9e
    Widocznie jego problemy psychiczne pojawiły się, już po tym jak został policjantem. Nie wiem jak wygląda procedura w Brazylii, ale w Polsce ciężko się dostać do policji- właśnie najtrudniejszy jest test psychologiczny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *