Ronda Rousey o opuszczeniu UFC na rzecz Hollywood

Ronda Rousey jest niepokonaną mistrzynią wagi koguciej UFC i jedną z największych gwiazd tej organizacji.

„Rowdy” rozwija prężnie także swoją karierę filmową – zagrała w filmach „Niezniszczalni 3” oraz „Szybcy i wściekli 7”, a wiosną zaczną się zdjęcia do dwóch kolejnych produkcji z jej udziałem: „Entourage” oraz „Projekt Atena”. Prezes UFC nie boi się, że jej dni w octagonie są policzone. Sama Rousey mówi na ten temat:

Jestem zawodniczką, lubię walczyć. Przez 15 lat uprawiałam judo nie dostając za to praktycznie żadnych pieniędzy. Jeśli pieniądze byłyby dla mnie najważniejsze, byłabym teraz maklerem giełdowym. Chcę mieć wystarczająco pieniędzy, żeby móc robić w życiu to co lubię najbardziej. A na razie najbardziej lubię walczyć. Teraz skupiam się na walce z Sarą McMann. Nic mnie nie rozproszy, nie ważne jak fajne by było. Nie mogę skupić się na niczym innym poza tą walką.

Ronda Rousey zmierzy się z Sarą McMann w walce wieczoru na gali UFC 170, która odbędzie się 22 lutego 2014.

9 thoughts on “Ronda Rousey o opuszczeniu UFC na rzecz Hollywood

  1. Musze przyznać, że nieźle wygląda na tym zdjęciu. W ogóle jak zbije wagę do walki to jest całkiem ok. Kiedyś bardzo ją lubiłem, ale po TUFie uważam, że jest strasznie infantylna. Trochę brak jej klasy.

  2. Tak szczerze Ronda to na prawdę atrakcyjna kobieta ! To niesamowite zdobyć pas UFC i robic kariere filmową w Hollywood. Tego dokonał Rampage czy Couture, grając w Niezniszczalnych z mega gwiazdami kina. Coś niebywałego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *