Zawodniczka Brazylijskiego Jiu Jitsu Danielle Kelly podpisała kontrakt z ONE Championship

As grapplingu, Danielle Kelly nie walczyła jeszcze w mieszanych sztukach walki, ale to się zmieni, ponieważ dołączyła do jednej z największych organizacji – ONE Championship.

26-letnia Kelly pochodząca z Filadelfii posiada czarny pas w Brazylijskim Jiu-Jitsu. Oto, jak zawodniczka skomentowała podpisanie kontraktu z ONE Championship.

„Z radością mogę ogłosić, że jestem oficjalnie zawodniczką ONE Championship. Jestem również dumna z bycia reprezentantką Evolve MMA. Będę u nich walczyła w grapplingu, a kiedy będę gotowa do walki w MMA, to właśnie pod ich szyldem będę walczyła.

Nie potrafię wyrazić słowami jak wiele to dla mnie znaczy. Staram się być jak najlepsza, czy to na macie czy poza nią. Kocham to co reprezentuje sobą ONE.

Chciałabym podziękować ventosalaw @smashpassjay @silverfoxbjj za pomoc w tym procesie. Jestem wdzięczna, że jestem otoczona przez niesamowitych ludzi.

Dziękuję Chatri (Sityodtong) za tę szansę i nie mogę się doczekać robienia wielkich rzeczy z ONE.”

Najpierw Kelly będzie rywalizować w grapplingu dla ONE Championship, zanim rozpocznie rywalizację w MMA. Nie podała terminu, kiedy nastąpi jej debiut w MMA.

Kelly pojawiła się w świetle reflektorów, kiedy dwukrotnie rywalizowała na turniejach grapplingowych FURY Professional Grappling w 2021 roku. Po tym, jak wygrała przez decyzję przeciwko Cathryn Millares, Kelly wystąpiła w walce wieczoru FURY Grappling 3 przeciwko byłej mistrzyni UFC w wadze słomkowej Carli Esparza. Wygrała walkę, gdy po zderzeniu głowami, rozcięcie Esparzy zakończyło walkę.

W ciągu ostatnich kilku lat Kelly brała udział w różnych turniejach grapplingowych, takich jak Quintet, FloGrappling WNO Championship, Rise Invitational i UFC Fight Pass Invitational. Na swoim koncie ma również zwycięstwa nad znanymi zawodniczkami MMA Roxanne Modafferi i Cynthią Calvillo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *