Zawodnicy UFC poczuli dobry interes w walkach bokserskich i chcą zawalczyć na tej samej karcie co McGregor i Mayweather

Kilku czołowych zawodników UFC wyczuło, że walka na tej samej gali na której odbędzie się pojedynek między Conorem McGregorem i Floydem Mayweatherem może być dobrym interesem.

Wszystkie pozostałe pojedynki tej gali będą walkami bokserskimi dlatego zawodnicy UFC hurtowo postanowili rzucić propozycję pojedynku innym zawodnikom i mistrzom boksu.

Jak już wiemy takie wyzwanie na walkę rzucił mistrzowi wagi ciężkiej Anthony’emu Joshua mistrz dywizji ciężkiej UFC Stipe Miocic. Jest to już kolejna propozycja walki jaka wychodzi od Miocica mimo tego, że kilka dni temu Joshua wyśmiał ten pomysł.

— Hej Anthony Joshua zróbmy dobrą awanturę i jeszcze będziemy mieć czas na herbatę i racuszki przed walką wieczoru.

Do tego grona dołączyła również Cris Cyborg Justino, która zaproponowała walkę mistrzyni świata Cecilii Braekhus.

Zawodnik wagi piórkowej Cub Swanson wyzwał do walki mistrza Paula Malignaggiego, który odrzucił propozycję, ponieważ nie ma podpisanej umowy z grupą promotorską Mayweather Promotions oraz nie będzie miał czasu na przygotowanie.

Nawet były pretendent do tytułu wagi muszej Wilson Reis rzucił wyzwanie mistrzowi wagi junior lekkiej jakim jest niepokonany Gervonta Davis, który w dosadnych słowach odpowiedział Brazylijczykowi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *