Zapowiedź filmu “Notorious” przedstawiającego karierę Conora McGregora i jego drogę na szczyt

Jedna z największych gwiazd MMA, mistrz wagi lekkiej UFC Conor McGregor doczekał się filmu przedstawiającego jego drogę na szczyt. Premiera filmu „Notorious” ma się odbyć w listopadzie.

Swoimi efektownymi walkami McGregor pokazał, że jest jednym z najlepszych zawodników MMA na świecie, a jego charakter i sposób bycia sprawił, że stał się jeszcze ciekawszą i barwną postacią tego sportu. Conor swoimi walkami bije rekordy oglądalności oraz rekordy finansowe przekraczając również granice podejmując rywalizację w boksie.

Tak oto twórcy filmu przedstawiają produkcję o Conorze McGregorze:

„Conor McGregor jest największą gwiazdą w historii mieszanych sztuk walki i jedną z największych żyjących gwiazd sportu.

Zrealizowany w ciągu 4 lat „Notorious” jest ekskluzywnym, dostępnym źródłem informacjami o tym w jak błyskawicznym tempie z zasiłków i mieszkania w wolnym pokoju rodziców w Dublinie, Conor zdobył dwa tytuły mistrzowskie UFC i siedmiocyfrowe wypłaty w Las Vegas. Jest to unikalny dostęp do nigdy przedtem niepublikowanych materiałów oraz ostateczne spojrzenie na sportową ikonę i jej spektakularne wejście na sam szczyt.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.