Mamed Khalidov rozpoczął treningi i zdradził, kiedy wróci do rywalizacji

Fot. KSW

W ostatnich dniach Mamed Khalidov zamieścił na swoim Facebooku kilka interesujących informacji dotyczących potencjalnego powrotu do rywalizacji.

Od czasu ostatniej walki reprezentanta klubu Berkut Arrachion  Olsztyn minęło kilka miesięcy. Mamed Khalidov ostatni raz walczył w maju na gali KSW 39 na PGE Narodowym i pokonał wówczas Borysa Mańkowskiego.

Od tamtej pory pojawiło się wiele pytań dotyczących tego, kiedy gdzie i czy w ogóle zobaczymy Khalidova w walce. Pojawiły się nawet informacje potwierdzone przez współwłaściciela KSW Martina Lewandowskiego, że Mamed rozważa zakończenie kariery.

Teraz wiemy już na pewno, że o emeryturze nie ma mowy, ponieważ Mamed zamieścił na Facebooku film z treningu w którym mówi, że po przerwie wakacyjnej przyszedł czas na przygotowanie się do następnej walki. Oprócz tego, Khalidov udał się do centrum medycznego w celu przeprowadzenia badań poprzedzających okres przygotowawczy.

Musimy jednak uzbroić się w cierpliwość jeżeli chodzi o powrót Mameda do klatki, ponieważ nie nastąpi on zbyt szybko. W rozmowie z Gazetą Olsztyńską Mamed powiedział:

Myślę, że w kwietniu lub w maju.

Pozostaje jeszcze kwestia tego dla jakiej organizacji będzie walczył Mamed Khalidov, ponieważ zabiegają o niego zarówno KSW jak i ACB. Khalidov walczył już zarówno w jednej jak i drugiej i być może taki stan rzeczy się utrzyma.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.