Zamieszanie z Fedorem!

 

(foto: twitter.com/SHOsports) 

Przede wszystkim, telewizja Showtime podała na swoim twitterze, że walką wieczoru na Strikeforce 15 maja będzie pojedynek Alistaira Overeema (32-11) z Brettem Rogersem (10-1), a nie jak wcześniej myśleliśmy pojedynek Fedor vs Werdum.

Co ciekawsze Fedor ma zaplanowaną walkę pokazową 10 kwietnia w ramach gal M-1 Sellection. Na tydzień przed galą okaże się, czy Fedor wystąpi w walce pokazowej. Nazwisko rywala nie jest znane.

Josh Gross zdementował plotki o walce Fedor z Yoshidą, mówiąc, że to są jakieś żarty.

Tak więc gdzie i kiedy zawalczy Fedor… Możliwe, że w Japonii. Scott Cooker powiedział, że bardzo możliwa jest organizacja gali Strikeforce w kraju kwitnącej wiśni, oraz, że stosunki z Fedorem są dobre.

8 thoughts on “Zamieszanie z Fedorem!

 1. Ja pierdole…przeciez nigdy sie chyba nie doczekamy chwili az Fedor zechce z łaski swojej zawalczyć…Juz mnie to wkurza porzadnie.Prezsadza.Nie dosc ze ma latwego przeciwnika to jeszcze tak kreci nosem…Niech wkoncu sie wezmie za walki a nie za glupie negocjacje z tym calym Vadimem.To on ma na niego jakis negatywny wplyw..Gdyby nie on to juz dawno Fiedia by wymiatal w UFC!

 2. Penn i Machida to bardzo przekrojowi zawodnicy (dla mnie cała ta czwórka wespół z Fedorem może się miksować w takich zestawieniach dowolnie), ale obecność Fitcha tak wysoko – o ile jest tak jak piszesz – to rzeczywiście przesada (nie pamiętam kiedy ostatni raz skończył walkę przed czasem, więc gdzie ten znakomity parter lub mega wypasiona stójka)

  co do samego Fedora: że się ludzie dogadać nie mogą, to rzecz normalna (vide: najbardziej popularny ostatnio topic na tej stronie), ale zapewne Ruski będzie pokazywany głównie w CBS (jak na razie majowa gala ma być na Showtime)

 3. Jaki 6? Wedlug sherdoga w rankingu „pound-for-pound” Fedor jest na miescu 3.

  Oto lista z Marca 12:
  1. Anderson Silva
  2.George St. Pierre
  3.Fedor Emelianenko
  4. Lyoto Machida
  5. B.J.Penn
  6. Jose Also
  7. John Fitch
  8. Mike Thomas Brown (???)
  9. Thiago Alves
  10. Shinya Aoki

 4. W tym zestawieniu mnie również dziwi Fitch ale dużo bardziej Aoki! Przy całej sympatii do Aokiego, jest bardzo mało przekrojowy i w ogóle nie zasługuje na miejsce w top 10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *