Zamieszanie w sprawie walki Alistair Overeem vs. Brock Lesnar

(fot. bjpenn.com)

Przed konferencją prasową po UFC 140 pojawiły się plotki na temat tego, że Alistair Overeem może zostać wykreślony z karty walk na UFC 141 na której ma walczyć z Brockiem Lesnarem. Zawodnikiem, który miałby zastąpić „The Reem’a” byłby Frank Mir, który wygrał z Antonio Rodrigo Nogueirą.

Dana White szybko jednak zdementował te plotki pytając jednocześnie skąd one się wzięły. White poddał także w wątpliwość wszelkie spekulacje na temat zagrożenia odwołania tego pojedynku, nie oznacza to jednak że wszystkie problemy zniknęły.

Jeśli chodzi o wspomniane wcześniej problemy, Josh Gross z ESPN napisał na swoim tweeterze dość ciekawe informacje:

@ JoshGrossESPN

„White zaprzecza jakoby Overeem wypadł z karty walk. Alistair ma jednak pojawić się w poniedziałek w biurze NSAC (Sportowa Komisja Stanu Nevada) w celu zrobienia testu na obecność niedozwolonych środków dopingujących.”

Pozostaje nam więc tylko czekać na dalszy rozwój tej sytuacji oraz ogłoszenie wyników testu Alistaira Overeema przez NSAC.

27 thoughts on “Zamieszanie w sprawie walki Alistair Overeem vs. Brock Lesnar

 1. Oglądałem ostatnio to jest 8 dni temu program na ESPN i tam wypowiadało się kilku znanych zawodników UFC i Strikeforce na temat walki wieczoru UFC 140 oraz 141 .Ku mojemu zaskoczeniu tylko Antonio Silva typował wygraną Alistera w walce z Lesnarem ,a był tam Barnet ,GSP, Edgar ,BJ Pen ,Mir, Ortiz i wypowiedzi kilku innych zawodników ,prowadził to Keny Florian .Wszyscy oprócz Antonio Silvy typują zwycięstwo Lesnara nawet taki wróg jak Mir .Barnet śmiał się że nawet że to 1 rundy nie potrwa jedno obalenie i zrobi Alemu hot-doga z buzi dla zainteresowanych mogę dać namiary na ten program .

 2. Szukam linku ale uprzedzam englisch tak że trzeba znać język dodam że wszyscy twierdzili że Ali nigdy nie walczył z tak dobrym zapaśnikiem silnym jak niedźwiedź ,choć jednowymiarowym ale niezwykle dynamicznym jak na tą wagę .

 3. Ciągle uważam, że HW w UFC to szczyt, a SF jest/był pod tym względem z tyłu i mistrzostwo SF nie znaczy więcej niż top 5-10 w UFC. Dlatego wskazanie na Lesnara – szybki G&P w I rundzie i TKO ewentualnie zmęczenie Reema i koniec w II rundzie.

 4. Co jak co, ale Brock wcale Reem’owi nie ustępuje w 'koksowaniu’ , chociaż Lesnar teraz sobie troche odpuścił i jak widać popma mu zeszła.
  Co do obstawiania to mój typ:
  51% – Reem
  20% – Leesnar
  29% – walka się nieodbędzie z powodu wykrycia dopingu.
  UFC bojąc się że Reem obije ich nieskazitelnie czystego (w sferze dopingu) mistrza Brocka, nie pozwoli Reemowi na taką przyjemność. Tak więc bardzo prawdopodobne (29%), że walka się nie odbędzie bo wykryją u Reema ślady niedozwolonego pierwiasteka, bo ten wypije choćby syrop na kaszel, w którego składzie są pierwiastki uważane w Neewadzie za doping. Oczywiśćie ten koksował i to nie mało, jednak ślady po tamtych sterydach dawno temu straciły możliwość wykrycia.

 5. Co jak co, ale Brock wcale Reem’owi nie ustępuje w 'koksowaniu’ , chociaż Lesnar teraz sobie trochę odpuścił i jak widać popma mu zeszła.
  Co do obstawiania to mój typ:
  51% – Reem
  20% – Leesnar
  29% – walka się nie odbędzie z powodu wykrycia dopingu.
  UFC bojąc się że Reem obije ich nieskazitelnie czystego (w sferze dopingu) mistrza Brocka, nie pozwoli Reemowi na taką przyjemność. Tak więc bardzo prawdopodobne (29%), że walka się nie odbędzie bo wykryją u Reema ślady niedozwolonego pierwiastka, bo ten wypije choćby syrop na kaszel, w którego składzie są pierwiastki uważane w Newadzie za doping. Oczywiście ten koksował i to nie mało, jednak ślady po tamtych sterydach dawno temu straciły możliwość wykrycia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *