Z kim będzie walczyć Wanderlei Silva ?

Tak, tak, to niestety cały czas Wanderlei Silva, który poszerza nowe trendy mody. Nie wiem jak Wy, ale ja wolałem starego brzydkiego „Axe Murdera” który wygrywał swoje walki przed ich rozpoczęciem 😉

O swoim stanie zdrowia i najbliższych planach.

Miałem operację kolana. W ostatnim roku naprawiłem swoją twarz i kolano i czuję się teraz lepiej. Myślę, że będę walczyć jeszcze przez sześć kolejnych lat. Chce walczyć do czasu mojej 40-stki. (…) Chce walczyć ponownie w lutym lub marcu. Takie są moje plany.

O walce z Chrisem Leben’em

Widziałem walkę Leben’a z Akiymą. To była świetna walka. On jest naprawdę twardym gościem. Myślę, że jest idealnym przeciwnikiem do następnej walki. Leben nie przetrwa pierwszych dwóch rund ze mną. Jeśli mnie chce, to z pewnością zamierzam z nim walczyć.

O rewanżu z Vitorem Belfortem, który pokonał go w spektakularne 44 sekundy.

Nie przestudiowałem jego taśm. Jest szybki i nie mogłem zareagować. Teraz mam technikę by go pokonać. Będziemy mieli naprawdę dobrą walkę. On jest twardy, ma bardzo dobre cardio. Czasami denerwujemy się w czasie walki, ale on jest bardzo spokojny. Ma niesamowitą kondycję i chciałbym z nim ponownie walczyć.

O walce z Chael’em Sonennen’em

Lubię walczyć z gośćmi takimi jak on, ponieważ to mi daje więcej motywacji do treningów. Czasami walczysz z osobą, która szanuje. To jest dobre ponieważ to jest nasza praca. Czasami jednak walczysz z gośćmi takimi jak on, którzy dużo gadają, to jest świetne.


O kolejnej walce z Rampage’m

Myślę, że to będzie interesujące dla publiczności i dla UFC. Dla mnie jest to OK. Walczyłem w kategorii 205 funtów przez całe moje życie. Jeśli tylko Dana tego chce to wrócę do 205 dla walki z nim (Jacksonem)

Na koniec dodał.

Byłem mistrzem świata w 2003 roku. Tamte dni były najlepsze w mojej karierze. Teraz, myślę, że moje najlepsze dni niedługo powrócą.

12 thoughts on “Z kim będzie walczyć Wanderlei Silva ?

 1. Leben wraz z Wandem powinni zostać trenerami w następnym TUFie. Byłby to zajebisty sezon. Ostatnio Dana mówił coś o TUFie dla lżejszych kat. wagowych, gdzie zwycięzca dostałby kontrakt z WEC.
  Dla mnie bomba!

 2. Wand zje na śniadanie Lebena, Leben to nie ta klasa nawet gdy Wand już nie jest takim mordercą jak kiedyś. Co do Vitora to byłby rewanż roku na który tak dłuuugo czekają fani obu fighterów.
  Mam nadzieję, że Wand jeszcze „poodgryza” kilka głów… 😉

 3. Ja piernicze … wyobraźcie sobie Wadna z 2003 czy 2004 obecnie walczącego z Sonnenem, Marquartem, Belfortem (co ciekawe ten ostatni w ostatnich latach był taki średnio-dobry, a teraz znów jest fenomenalny) ; nie mówie żeby w 1 minucie ich zabił, ale postrach by siał 😉

 4. Bill masz rację, ale w sporcie tak to już jest…najlepsze czasy, kiedy ludzie bali się z Waldemarem jeździć windą, chyba już odeszły :/
  dlatego na przykład rewanż Wand-Belfort wcale mnie nie ciekawi, to miało sens jak Wand był w swoim 'PRIME’, teraz już nie.

 5. Moim zdaniem Wand nie wygrałby z żadnym z wymienionych zawodników.
  Leben podobnie jak Wand jest brawlerem z tym że ten pierwszy ma tytanową szczęke a ten drugi wiadomo 😉 Belfort 10 razy lepsza technika i ręce szybkie jak błyskawica. Sonnen zrobiłby z Wandem to samo co Andersonem tyle że jemu nie dałby się poddać i wyciągnąłby decyzje. Rampage -technika Belforta, szczęka Lebena i KO na Wanderleiu 🙂 tyle! Wand w ufc już nic nie ugra.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *