Yoshitaka Naito vs. Alex Silva w walce wieczoru gali ONE: Warriors of the World

Poznaliśmy walkę wieczoru gali ONE: Warriors of the World.

Organizacja ONE Championship zaprezentowała walkę wieczoru gali ONE: Warriors of the World, która odbędzie się 9 grudnia w Bangkoku. W walce wieczoru, która będzie jednocześnie walką mistrzowską w kategorii słomkowej, zobaczymy pojedynek pomiędzy Yoshitaką Naito (12-0) oraz Alexem Silva(6-1).

Naito w swoim debiucie w ONE Championship, pokonał przez poddanie Dejdamronga Sora Amnuaysirichoke’a, zdobywając pas mistrzowski w kategorii słomkowej. Pas obronił pięć miesięcy później, w walce z Joshuą Pacio.

Silva dostał szansę w walce o pas, po pięciu zwycięstwach z rzędu w organizacji ONE Championship. Wszystkie pięć pojedynków wygrał przez poddanie.

Posiadanie tego pasa, oznacza, że jestem mistrzem w tym co robię. Nie jest to łatwe, ale jestem zrobić wszystko co konieczne aby go utrzymać. Alex Silva jest bardzo dobrym zawodnikiem, oraz świetnym wyzwaniem dla mnie. Z niecierpliwością czekam, aby przetestować swoje umiejętności.

-powiedział Naito

Będę walczył o pas ONE Championship w wadze słomkowej. Będę miał szansę, aby stać się najlepszym słomkowym na świecie. Jestem podekscytowany tą szansą.

-stwierdził Silva

W drugiej walce wieczoru podczas gali w Bangkoku, zobaczymy pojedynek pomiędzy Shannonem Wiratchaiem (8-1,1NC) oraz Rasulem Yakhyaevem (10-6,1NC). Walka będzie eliminatorem do tytułu mistrzowskiego w wadze lekkiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.