Yoel Romero przesyła wiadomość dla Michaela Bispinga podczas gdy on wciąż nie jest zainteresowany tą walką

Jeff Bottari & Brandon Magnus/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Pretendent numer jeden do walki o pas wagi średniej UFC Yoel Romero nagrał i opublikował video z treningu w którym zwraca się do mistrza Michaela Bispinga.

Romero wciąż cierpliwie czeka na pojedynek o pas z Bispingiem i na nagranym filmie mówi, że jest gotowy na tę walkę. Na nagraniu widzimy, że Romero uczestniczy w treningu, a jego forma prezentuje się niesamowicie.

Kilka dni temu Dana White ogłosił, że Yoel Romero doczeka się nareszcie upragnionej walki o pas, ponieważ pojedynek Michaela Bispingiem z Georgesem St-Pierre została odwołana ze względu na to, że GSP będzie gotowy dopiero na październik.

Niestety to wcale nie oznacza, że mamy pewną walkę Bisping vs Romero, ponieważ mistrz wagi średniej stwierdził, że nie jest jeszcze gotowy na walkę ze względu na kontuzję kolana. Bisping powiedział, że wciąż interesuje go tylko walka z Georgesem St-Pierre i końcówka roku będzie idealnym terminem w którym obaj będą mogli stoczyć walkę.

— Brak walki z Georgesem St-Pierre w najbliższym terminie jest dla mnie błogosławieństwem, ponieważ nie będę mógł teraz walczyć. Nie mogę nawet ćwiczyć i robić treningów. Moje kolano przysparza mi wiele problemów. Doszło do tego w Tajlandii i wciąż nie ma poprawy. Nie będę gotowy na walkę w najbliższym czasie, więc taki obrót sprawy z odwołaniem walki jest dla mnie idealnym scenariuszem.

— Mam zestawioną walkę i dopóki nie otrzymam innej informacji z oficjalnego źródła, spodziewam się nadal walki z GSP.

W związku z tym ponownie pojawiają się wątpliwości, czy Yoel Romero dostanie teraz walkę o pas, czy sprawa się opóźni do końca roku i wtedy w grę ponownie wejdzie walka między Bispingiem i St-Pierre.

4 thoughts on “Yoel Romero przesyła wiadomość dla Michaela Bispinga podczas gdy on wciąż nie jest zainteresowany tą walką

  1. Jak ja mam dość tego papierowego MiSzCzA. Od początku było wiadomo że alternatywa walki o pas z kimś z top-u jest mało prawdopodobna a w szczególności walka z Romero. A tak szczekał że nie będzie czekał na gsp, no i mamy wyjęte z du,y kontuzje. UFC =DNO

  2. Co to karwa ma być? Najbardziej irytujący koleżka w świecie mma. Ufc powinno zabrać mu ten pasek i skończyć ta farse. Romero by go najprościej w świecie zgwałcił i on doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Z gsp też raczej ma wciry, ale kasa będzie się zgadzać i jakby nie patrzeć jakąś iluzoryczna szansa na W jest. Z racji dyspozycji w size jak i ze względu na to, że Dzordz leżał na półce przez lata i może być nieco rdzawy. Romero w każdej konfiguracji morduje Bispinga także do tej walki nigdy nie dojdzie.

  3. Yoel by urwał głowę Bispingowi i on tym wie. Dlatego niech odda pas bo mistrzem nigdy nie był i nie będzie. Pan dostał przez przypadek. takich zawodników bez jaj powinno się eliminować ze sportów. Tchórz wymyśla kontuzję, a może chce zawalczyć z Jędrzejczyk ? przecież chłopcy mocniej biją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *