Yoel Romero odpowiada Bispingowi za podarcie kubańskiej flagi

Yoel Romero Instagram

Mistrz wagi średniej Michael Bisping dostał odpowiedź od Yoela Romero za to, że podczas pojedynku Kubańczyka z Robertem Whittakerem, Anglik podarł flagę Kuby.

Wrogość i niechęć tych dwóch zawodników wobec siebie wylewa się wszędzie za każdym razem kiedy jest o nich mowa. Yoel Romero od dawna dąży do walki z Bispingiem, ale ze względu na to, że The Count leczy kontuzję kolana, zorganizowano walkę między Yoelem Romero i Robertem Whittakerem, której stawką był tytuł tymczasowego mistrza wagi średniej.

Podczas pojedynku w przerwie między rundami, Bisping był na tyle odważny, że poza Oktagonem podarł kubańską flagę, co wywołało reakcję nie tylko mediów i fanów, ale również samego Romero.

Podczas konferencji prasowej po gali, Ariel Helwani zapytał Yoela o tę sytuację i widać było, że Kubańczyk z trudem utrzymywał nerwy na wodzy.

Helwani: Czy Ty lub ktoś z twojego zespołu rzucił kubańską flagę w stronę Michaela Bispinga i czy on ją podarł?

Romero: Pan Bisping podarł flagę i rzucił ją w moim kierunku.

Helwani: Jak się z tym czujesz?

Romero: Masz swoją flagę?

Helwani: Tak.

Romero: Kochasz ją?

Helwani: Tak.

Romero: Czy oddałbyś życie za swoją flagę i swój kraj? Ja tak samo

Helwani: Czy uważasz, że on przekroczył linię?

Yoel Romero już nic nie odpowiedział, ale po jego reakcji można bez problemu odczytać, że Bisping posunął się za daleko. Soldier of God nie pozostał jednak dłużny Anglikowi i odpowiedział mu w podobny sposób paląc jego wizerunek z flagą Wielkiej Brytanii zaciągając się dymem z kubańskiego cygara.

One thought on “Yoel Romero odpowiada Bispingowi za podarcie kubańskiej flagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *