Yoel Romero myśli o walce z Andersonem Silvą w przyszłości

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Pretendent do tytułu wagi średniej Yoel Romero będzie chciał dać walkę o pas Andersonowi Silva kiedy już sam zostanie mistrzem po pokonaniu Michaela Bispinga.

Yoel Romero napisał na swoim Twitterze, że byłby to dla niego zaszczyt móc dać Andersonowi Silva walkę o tytuł wagi średniej UFC.

„Andersonie Silva, kiedy pokonam Michaela Bispinga on będzie do twojej dyspozycji, a potem będzie dla mnie zaszczytem móc dać ci walkę o tytuł.”

Romero będzie musiał najpierw zmierzyć się z aktualnym mistrzem dywizji średniej Michaelem Bispingiem. Zagwarantował sobie walkę o pas ośmioma zwycięstwami z rzędu i tym, że jest niepokonany w wadze średniej.

W swojej ostatniej walce na UFC 205 Romero znokautował efektownym ciosem kolanem byłego mistrza Chrisa Weidmana. Yoel jest niepokonany w UFC, a wygrywał m.in. z takimi zawodnikami jak Derek Brunson, Brad Tavares, Tim Kennedy, Lyoto Machida i Ronaldo “Jacare” Souza.

Anderson Silva ma natomiast za sobą dwie porażki, ale być może kolejna zwycięska walka sprowadziłaby go na ścieżkę wiodącą to walki o pas. Na razie jednak Silva będzie musiał zmierzyć się z Derekiem Brunsonem na gali UFC 208, która odbędzie się 11 lutego.

Co sądzicie o pojedynku Romero vs Silva? Czy „Pająk” dałby radę tak mocnemu przeciwnikowi jakim jest Kubańczyk?

One thought on “Yoel Romero myśli o walce z Andersonem Silvą w przyszłości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.