XF2: Elsner vs Gołaszewski.


(fot. www.sherdog.com)

Krzysztof Gołaszewski (3-1) wszystkie swoje cztery pojedynki stoczył w 2004r. Ciekawostką jest, że swoją jedyną porażkę, a jednocześnie ostatni pojedynek stoczył z Tomkiem Drwalem, który pokonał go przez decyzję. Na zdjęciu Marcin Elsner (2-2), który już 30 maja będzie przeciwnikiem Krzysztofa.

Informacja od organizatora.

Kolejną potwierdzoną walką na gali Ring XF 2, która odbędzie sie na hali CSiR w Łodzi przy ul. Małachowskiego 5/7 (start o godzinie 18.00), bedzie starcie w limicie wagowym 93 kg pomiędzy Krzysztofem Gołaszewskim (3-1-0) z Rio Grappling Wrocław, a Marcinem Elsnerem (2-2-0) z RKT Radom.

Krzysiek powraca na zawodowy ring po sześciu latach przerwy, ma na swoim koncie tylko jedną porażkę i nie z byle kim, bo z samym Tomkiem Drwalem (UFC). Krzysiek wywodzi się z Kick Boxingu, ale posiada również purpurowy pas bjj pod słynnym Roberto Atallą.

Marcin miał już okazje pokazać się publiczności Ringu. 13-go marca w hali MOSiR w Zgierzu zawodnik z Radomia, po bardzo ciekawym pojedynku, pokonał przez gilotynę świetnego grapplera – Edwina Raczyńskiego.

Marcin i Krzysiek stoczyli już ze sobą niedawno pojedynek na SHOOTO w Gdyni w klasie B, gdzie, po niesamowitej walce, w której mnieliśmy prawie wszystko (techniki kończące w parterze, widowiskowe knockdowny, obalenia) padł remis.

Jaki będzie tym razem rezultat walki?
Przekonamy się o tym 30-go maja, ale na pewno będzie to jedna z bardziej widowiskowych walk tego wieczoru.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *