X-Reem Couture: Alistair Overeem w nowym campie

(mmamania.com)

Były mistrz wagi ciężkiej Strikeforce Alistair Overeem, który podpisał we wrześniu długoterminowy kontrakt z UFC, oprócz nowego promotora ma też nowy camp.

Overeem, który zadebiutuje w octagonie na UFC 141 pod koniec grudnia w walce z Brockiem Lesnarem, ogłosił, że od dziś jest członkiem „Sin City’s” Xtreme Couture. Do tej pory jego „domem” było Golden Glory, ale teraz „Demolition Man” będzie trenował z takimi zawodnikami jak Randy Couture, Forrest Griffin, Gray Maynard.

21 thoughts on “X-Reem Couture: Alistair Overeem w nowym campie

  1. Taka sile jak Brock… Jak czytam takie komentarze to mi sie noz w kieszeni otwiera. Tylko ze zapasy ma slabsze ! Nikt nie rozumie w Polsce, ze zapasy to nie sama sila, trzeba miec rowniez technike? Brock obali Overeema z pewnością, kwestia czy Reem da rade się podnieść spod Brocka tak jak zrobił to Cain.

  2. Brock obali Overeema z pewnością ? Ja takiej pewności nie mam bo może być różnie. Pamiętam z jaką łatwością Overeem rzucił Rogersa o ziemię w ich walce. Według mnie Lesnar podejmie próbę obalenia Overeema ale może to się skończyć równie dobrze np. klinczem albo duszeniem w stójce w narożniku, niekoniecznie na glebie. Niemniej siła i zapasy to jedyna broń Brocka w tej walce, w stójce zostałby wręcz zdemolowany.

  3. Ta walka jest akurat prosta do oceny. 90-10 dla Overema. TKO 1/2 runda. Brockowi uda sie moze raz obalic i to szystko. W tej chwili w HW: 1Dos Santos 2. Cain 3. Overeem. Reszta jest troche w tyle. Troche taka druga liga

  4. mam pytanie czy brock wie ze bedzie walczyc? bo mi się wydaje że nie wie, 0 wypowiedzi brocka, brock jest niedawno co po operacji, wątpię aby ta wlaka się odbyła, choroa lesnara jest poważna po niej nie ma tak że miesiąc i lecisz treningi, musi być rehabilitacja dłuższa po takim wycięciu.

  5. Overeem nie oszukujmy sie ale jest z bagażem doswiadczeń ( K1,MMA od wielu lat )Przy obecnej masie i jego technice w stójce oraz jak wykorzystuje kolana i to jak poprawił się na glebie nie widze innego wyniku jak jego wygrana.Brock to ciezki zapasnik ale nie sadze zeby udało mu sie z latwoscia powalic do parteru Aliego który wydaje mi sie ze na chwilą obecną jest najsilniejszym fighterem.

  6. kitas – jakim cudem Brock by miał nie wiedzieć, że walczy? Przecież dopóki dwie strony nie podpiszą kontraktu, to UFC nawet nie ogłasza takiej walki…to nie jest Polska, gdzie np. Uszol dowiaduje się z prasy że ma walczyć na Strefie Walk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *