Anthony Johnson o przejsciu do wagi średniej i walce z Vitorem Belfortem

Czołowy zawodnik wagi półśredniej Anthony „Rumble” Johnson zwraca się ku przejściu do wyższej kategorii wagowej. Johnson spotka się wkrótce z Vitorem Belfortem w debiucie wagi 185 funtów (84 kg). W wywiadzie jaki udzielił omawia swoją decyzję o zwiększeniu masy i nadchodzącej walki w Brazylii. Johnson twierdzi, że nie zawahał się podjąć walki z Balfortem, ale przyznaje że jego przyszłość w wadze średniej będzie zależała od wyniku tego starcia.

Anthony „Rumble” Johnson

„Jestem bardzo podekscytowany walką w wadze średniej, a zwłaszcza że moim przeciwnikiem będzie Vitor Belfort. Pamiętam jak oglądałem go po raz pierwszy kiedy wszedł w ten sport i przez te wszystkie lata widziałem wiele jego walk. Pojedynek w wadze średniej będzie możliwością pokazania wszystkim, że mogę walczyć w tej wadze, będzie fajnie. UFC dało mi ogromną szansę dzięki tej walce. To czy zostanę w średniej czy wrócę do półśredniej będzie zależało od tej walki. Mam zamiar wygrać.”

5 thoughts on “Anthony Johnson o przejsciu do wagi średniej i walce z Vitorem Belfortem

  1. zwiększenie masy haha dobre , on do WW zrzucał z 100 kg. teraz 7 kg mniej ma ;D
    Ale raczej nie ma tam duzych szans , średnia jest bardzo mocno obstawiona i z WW jedynie GSP mógłby coś zwojować.

  2. Up –> waga średnia jest uważana przez wielu specjalistów za najsłabszą dywizję w UFC !!! Moim skromnym zdaniem Anthony ma duże szanse tam zabłysnąć ( na pewno a wiele większe niż w półśredniej, która jest uważana za najsilniej obsadzoną).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *